Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti élnétek olyan házban ahol...

Mr.Z85 kérdése:

Ti élnétek olyan házban ahol a közelben nincs közvilágítás?

Figyelt kérdés
Házat szeretnék majd venni, de kevés pénzem lesz rá, amiből maximum külterületi vagy városszélit tudok majd csak venni.
2016. márc. 15. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kevés pénzed van, akkor nem nagyon van választás.

Mi 5 éve ilyenben élünk, mozgásérzékelős lámpákat szereltünk fel.

Ez kb 3000 ft/db, ki lehet bírni.

De kérdés, hogy mennyit kell gyalogolni a házig közvil nélkül, ill. van-e kocsid.

Mi zártkert legszélső utcájában lakunk, gyönyörű a táj, csend van, nincsenek szomszédok. És épp ez lett a hátrány is: nemrég betörtek hozzánk.

Erre mindenhol számítani lehet, ahol nincs közvilágítás: a besurranó tolvajok erre utaznak.

A közvil távolságát azért kérdeztem, mert ha több száz métert kell fény nélkül gyalogolnod földúton, akkor nagyon dühös leszel majd magadra meg az egész világra, mikor nyakig sárosan érsz haza, mert nem látod a tócsákat. Nyáron is járhatsz így, ha mondjuk műszakolsz, de télen még ez sem kell, mert egy irodai munkakörnél is az van, hogy reggel sötétben mész el, délután sötétben érsz haza.

Én csak kb 100 métert megyek így, ki lehet bírni. De mondjuk 1 km-en már félnék is, kutyáktól, vagy bokrokban rejtőző emberektől.

2016. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is már lassan 20 éve külterületi ingatlanban lakom, nincs közvilágítás, ha sokat kell sétálni, főleg amikor korán sötétedik, akkor meggondolandó.
2016. dec. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!