Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire jellemző az manapság...

Mennyire jellemző az manapság hogy egy házaspárnak 2 vagy több lakása van? 30 - 40 között

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Hol élsz???
2016. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire jellemző. Nekünk kettő volt egy ideig, azért, mert egy garzont a szülőktől kaptunk, utána pár évre meg mi vettünk magunknak egy kétszer akkora lakást, amibe átköltöztünk. A garzont mondjuk tavaly eladtuk, így már nekünk is "csak" egy van. 28 és 37 évesek vagyunk.
2016. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Habár ránk jellemző a leírás (38 éves pár, 5 lakásunk van amiből 4-et kiadunk), azért nem jellemző, gyanítom már a 2 lakás is 200:1-hez arány vagy valami hasonló.
2016. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sok ilyet hallok mostanában és azért kérdezem. 3. Megkérdezhetem, hogy örököltétek vag vettétek?

A mi történetünk:

Adott 2 testvér. Örököltünk 1-1 családi házat 8 éve. Akkor kb 40-45 milliót értek.

Bátyám eladta 43 millióért és 3 db garzont , 2db másfél szobást vett belole.ő is kiadja

Én nem adtam el szépíthettem csinosithattam, a mai ára mégis csak 35-40 millió.

Míg bátyám lakásai a dupláját érik. Több mint 80 milliót.

Ez ihlette a kérdést.

2016. ápr. 18. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

(3as vagyok).


Elsőt a barátnőm szülei+testvére önrészéből a barátnőm nevére hitelre (tavaly járt le a hitel), a többit mi vettük KP-re.

2016. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Az ingatlan nem egy biztonságos befektetés. Egy aktuális cikk:

[link]

2016. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!