Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi lehet annak az oka hogymíg...

Mi lehet annak az oka hogymíg a lakasarak az egekben vannak, a csaladi hazak arai nem nőttek? Zugló és sashalom.2010 ben 6 éve ugyanannyi az ár családi hazak esetén, míg a környező lakások pl.50 nm 8 m. ról 14 m. ra emlekedtek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

A lakásokat könnyebb kiadni, akik albérleteztetéssel foglalkoznak, inkább erre mennek rá.

És a lakások árát egy kicsit könnyebb is kifizetni.

2016. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném: ház körül több minden kell rendben/karban tartani, ami több idő és több pénz. Nem teheted meg, hogy 2-3 hónapig rá se nézel (kertet gondozni kell, öntözni stb), míg lakás esetén ezek nincsenek, ezért befektetés szempontjából racionálisabb lehet.


Nem tudom, hogy Zugló és Sahalom esetén, hogy alakultak a házak árai az elmúlt 6 évben.

4 éve vettem (sor)házat bp-i belvárosi kerületben, most több mint a dupláját éri, mint amennyit fektettem bele (vételár+felújítás). Ebből azt gondolnám, hogy Zuglóban is kellett-kellene, hogy felmenjenek, tekintettel arra, hogy nincs messze a belvárostól és egy jó és keresett területe BP-en/re költözőknek.

2016. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utólsó megírod hogy pontosan hol vetted? Itt kb 35-40 milliót ér egy átlagos ház.persze lehet hirdetni 45 ért , de 35-40 a reális amiért itt adják veszik a házakat sajnos.
2016. ápr. 22. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Befektetők verték fel az árakat.

Nekik a ház nem biznisz. A lakáson jóval nagyobb a hozam, ha kiadod.

2016. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Aréna Plázától néhány száz méterre vettem.
2016. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lakásár pörgősebb, könnyebb eladni, kiadni. Diákok is ezt keresik, első lakást keresők is.
2016. ápr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!