Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Biatorbágy, Érd, Maglód,...

Biatorbágy, Érd, Maglód, Pécel, Gödöllő, Aszód? Milyen tapasztalataitok vannak e településekről? Budapest környékén hol érdemes házat venni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 16:23
 1/7 Hemingway válasza:
82%
Érd jó hely, de annyira nem amilyen drágák ott az ingatlanok. Érd közel van mindenhez, van busz-vonatjárat. Bár túl sok roma van vélemányem szerint. A központban minden megtalálható (de tényleg minden), bankok, éttermek, vásárláshoz MINDEN! Gödöllő is szintén hasonló mint Érd, csak nagyobb... Gödllő szerintem jobb, mint érd!! :) Én ennyit tudok neked mondani..
2016. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én Gödöllőn lakom 2 éve. Nagyon kellemes város. A közlekedésen lehetne még csiszolni, de szép környék, van kisvárosra emlékeztető rész is ha éppen ez érdekel...
2016. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Maglód: tele van nem napon barnultakkal.
2016. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Hemingway!!


Hogy lenne már nagyobb Gödöllő, mint Érd??!

Érd city a legnagyobb város Pest megyében.

2016. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha fontos a közbiztonság, akkor egyértelműen Biatorbágy a legjobb hely ezek közül. Bp nagyon közel van és szép, tiszta levegőjű város. Érdre semmi pénzért nem költöznék, akkor már sokkal inkább maradnék Bp-n.
2016. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Godollon is lakhattunk volna, en a waldorf miatt szerttem volna, de annyira nem tetszett. Szerintem nagyon csunya, meg a kp is avval a nagy terrel annyira depresszios. De ez az en szemelyes velemenyem. Hallani azt hallottam, hogy a polgarmester kivallo es rengeteg mindent megtesz a varosert, HEV is van, de en megsem ot valasztottam. (Ahova koltoztunk sem jo, bar gyonyoru hely, caladias, remek a kozbiztonsag, de nem jo a kozoktatas-- innen is lelepnek)
2016. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gödöllő csúnya?

Neked nincs ízlésed.

2018. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!