Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti vennétek tetőtéri lakást,...

Ti vennétek tetőtéri lakást, mik az előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés
Hátrány,hogy nem lehet rá redőny,de ezt lehet pótolni zsaluval? További tulajdonsága,hogy melegebbek,mint más lakások?

2016. máj. 11. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak tetőtéri van, nekem nem kéne. Meleg, nem olyan jó kinézni az ablakon, minden ablak ferde, és rendszeresen beverem a fejem a falba. :D
2016. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Macerás berendezni, sok a kihasználhatatlan tér. Ez nem gond, ha nagy a lakás, kicsinél már komoly probléma. Meleg is szokott lenni, szóval klíma tuti kell.
2016. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Én vennék, nekem tetszik, nem olyan unalmas mint a sima 4 egyenes fal :D Egyébként tetőablakra is lehet redőnyt tenni, csak drágább mint a sima. Igen, általában melegebb van, de ez jó szigeteléssel csökkenthető. Illetve, klímával teljesen orvosolható, az inverteres légkondik már nem fogyasztanak olyan sokat. Viszont általában a fűtésük kevesebb, mint a "sima" lakásoké, a ferde falak, kisebb légköbméter miatt.

Meg kell nézni, mennyire kihasználható, berendezhető az egész, egy jó tervezésű tetőtéri lakás nagyon élhető lehet.

2016. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meleg nyár9n, lègkondi mehet állandóan . Nincs kilátás az ablakokon sok a kihasználatlan hely. Egyedi bùtorok a jobb kihasználtság miatt drágák lesznek.
2016. máj. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A meleg nem gond nálam fázos vagyok,kérdés az egyéb hátrányok,pl:a drágább redőny.De redőny helyett lehet zsalut is tenni az ablakra,nem?
2016. máj. 12. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsalu neked mit jelent? -zsalugátert nem lehet rá rakni; hogyan nyitnád és csuknád? rolók szoktak lenni hozzájuk; a veluxé jó, de az ára is megvan.
2016. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!