Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik ingatlanközvetítőt...

Melyik ingatlanközvetítőt javasoljátok tapasztalat alapján?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Egy nagy értékű kereskedelmi ingatlant készülök értékesíteni (szálloda). Itt már nem elég csak úgy feldobálni hirdetéseket a netre, mert a pénzesebb befektetők nem bújják a netet mint az átlag ember ráadásul a külföldi közönséget is célba kell venni. Na de nem is ez a lényeg, hanem:

Az ingatlanközvetítőknek nincs jó hírük, tudom. A kérdés az, hogy melyiknek van szerintetek a legkevésbé rosszabb híre a sok közül? Melyiket tudnátok ajánlani?



2016. jún. 13. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
az OC-t nyugodt szívvel ajánlom, az én nagyobb értékű ingatlanomat ők adták el, viszonylag gyorsan, korrekt áron, és a szerződésben kikötött egyen-jutalékból is tudtam még alkudni velük a végén; ellenben a DH-val negatív tapasztalatokról hallok több ismerősömtől is; egyéb irodákról nincsenek tapasztalataim, illetve mégis, bocs: mielőtt a többihez képest magas jutalékkal dolgozó OC-hoz fordultam volna, próbálkoztam pár kisebb, helyi (XI.ker) irodával, de ők egyetlen érdemi érdeklődőt sem tudtak hozni, az OC-s ingatlanos viszont - amint átadtam neki a kulcsokat - szinte naponta vitte az érdeklődőket (szomszédom referált folyamatosan), el is ment fél év alatt a ház.
2016. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
annyit még, hogy a fél év talán soknak tűnhet, valójában elkelt volna a ház hamarabb is, ha többet engedek az árából, de nem volt annyira sürgős, így inkább jobb ajánlatra vártam, ami be is futott végül.
2016. jún. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!