Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vajon sikerül értékesítenem...

Vajon sikerül értékesítenem az ingatlanomat ingatlanközvetítő segítsége nélkül?

Figyelt kérdés
Vannak tapasztalatok? Másfél hete hirdetem az ingatlanomat több helyen, fizetős oldalakon is és eddig leginkább csak ingatlanosok hívtak. Van eséyem, hogy magam adjam el? Mindenképpen kell ingatlanost fogadni? Nagyon soknak tűnik nekem az a 3-4% plusz áfa, amit kérnek. Persze, ha nagyon nem megy, kénytelen leszek velük szóba állni, de egyelőre nem szeretnék.
2016. aug. 2. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megállapítani. Nem lenne rossz ha mondanál egy helyiséget, ingatlantípust, nagyságot és kb állapotot.

Ha előnytelen helyen van az ingatlanod, akkor pl az ingatlanossal is ugyanannyit érsz, mintha jófogáson hirdetnél.

2016. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ingatlan.com, jófogas, ingatlanbazár-on hirdetek és még néhány helyen. Pest megye. Használt, de felújított nagy családi ház. 130 nm2. Két szintes. 750nm-es telekkel. Csendes utca, jó környék, Hév mellett. Budapest agglomerációja.
2016. aug. 2. 19:27
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
El fogod tudni adni te is, sokan sajnálják a pénzt a hirdetési oldalakon a kiemelésért, előre sorolásért, pedig igazán megéri, én így adtam el pl. az autóm pár nap alatt, sokkal többen megnézik a kiemelt hirdetéseket.
2016. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez jól hangzik, valóban el fogod tudni adni egyedül is. (feltéve, ha nem irreálisna magas árat adtál meg)
2016. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Így voltam mint te. Azóta beadtam 2 ingatlanosnak akik kábítottak duna h. Otthon c. 1 év telt el senkit nem hoztak!pedig jöttek a kamu szövegekkel jogy ilyen meg olyan keresőik vannak. Annyit csinaltak hogy fölb...ák az ingatlan.com ra de kiemelésre ők is sajnaljak a pénzt.
2016. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jah és én vettem táblát arrol volt 5 db érdeklődő 1 komoly vételi ajanlattal többször keresett de nem akartam engedi annyit az arból. Mar picit bánom..
2016. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Milyen táblát? Kiraktad a ház elé a táblát?
2016. aug. 3. 11:32
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Jó ingatlant megfelelő áron (reális, amire még van kereslet) el lehet adni. Ha 1 év alatt se veszik meg, akkor vagy rossz a ház, vagy túl drágán adják. Alapszabály, hogy jó cuccot jó áron el lehet adni (nekem még mindent sikerült eladnom, amit akartam a gyerekruhától a lakásig. De rengeteg olyan hirdetést látok (minden kategóriában), amit brutálisan túláraznak.
2016. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ingatlan.comról vettem a táblát. Illetve ingyen jart mert 1 éves pénzvisszajárós hirdetést kötöttem. De siman 5000 ért is lehet venni.
2016. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen a lakásom ablakába tettem ki. Az árat az ingatlan.com ajánlott ára alapjan határoztam meg a,it feldobott.
2016. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!