Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vajon sikerül értékesítenem...

Vajon sikerül értékesítenem az ingatlanomat ingatlanközvetítő segítsége nélkül?

Figyelt kérdés
Vannak tapasztalatok? Másfél hete hirdetem az ingatlanomat több helyen, fizetős oldalakon is és eddig leginkább csak ingatlanosok hívtak. Van eséyem, hogy magam adjam el? Mindenképpen kell ingatlanost fogadni? Nagyon soknak tűnik nekem az a 3-4% plusz áfa, amit kérnek. Persze, ha nagyon nem megy, kénytelen leszek velük szóba állni, de egyelőre nem szeretnék.
2016. aug. 2. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sikerült eladnod azóta, amióta feltetted a kérdést?
2016. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem sikerült. Fogadtam több ingatlanost is, de eddig ők sem jártak sikerrel. Azért fogadtam ingatlanost, mert nem akarom és nincs időm évekig árulni. Reménykedtem hátha hoznak vevőt. Hoztak, de eddig ajánlat egy darab sem érkezett.
2016. szept. 12. 14:02
 13/13 anonim válasza:
Az ingatlan közvetìtők az àltalad megszabott árról mit mondanak ? Sok - kevés ? Mert ugye ők tudjàk, hogy milyen lehet a környéken a reális piaci ár. Ha valami reàlis piaci áron van 3-4 hónap alatt tuti elmegy. Ingatlanos vagyok személy szerint. És ugye a saját pénzének lenne ellensége, ha minél lejjebb akarná vinni az árat. Képviseli az ő és a te érdekeidet is :) viszont, ha nagyon nincs rá érdeklődő, nem lehet, hogy túl van árazva ?
2016. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!