Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladásra lakást venni. Ez...

Eladásra lakást venni. Ez most ekkora divat? A házunkban a második lakást veszik így, hónapok óta csak a fúrást, kopácsolást hallgatjuk.

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Mivan ha saját maguknak újítják fel?
2016. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem divat, haszon kérdése. Aki eleve benne van az építőiparban és megteheti ezt csinálja, mivel ha van jó áron anyag és emberei erőforrás a felújításhoz, a költségeket leszámolva szépen lehet keresni rajta ha eladja felújítás után. Én is több ilyet tudok, nem véletlenül csinálják.
2016. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem divat hanem jó üzlet. Én jópár felújítandó lakast vettem már és par millából felújítottam s volt hogy a duplajaert adtam el de 5-6 millios haszonnal mindenkepp
2016. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
igen, az, de lehet hogy maguknak veszik, a kopácsolással nem tudsz mit tenni, esetleg menny el dolgozni :)
2016. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, egy kisbabával vagyok otthon, fél éves kb 2 hós kora óta nem lehet itthon pihenni napközben, volt 1 nyugis hét, és azóta újra..
2016. aug. 19. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Tanyán nincs kopácsolás, költözz oda.
2016. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű szerintem, 3 esetet tudok elképzelni:

1, magának/gyerekének újítja fel

2, kiadja

3, esetleg túlad rajta, de mivel elég magas a vagyonosodási illeték (hiszen gondolom, vesz belőle valamit, ami nagyobb értékű), ezért ez 5 év után éri meg igazán, nem azonnal. De legalább 3 évet várni érdemes.


Szerintem attól, hogy valakinek van pénze, még nem biztos, hogy szereti kiszórni adóra az államnak.

2016. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolso ha ujabb lakast vesz a penzből ami drágább vagy u gyanannyi nem kell fizetnie a navnak 3 éven belül sem
2016. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , már amelyik normális volt :) Kicsit elgondolkodtam, mert kaptam olyan mocskolódó üzenetet privátban, hogy csak na. Érdekes azt hittem hogy hogy itt segítenek egymásnak emberek kérdésekkel válaszokkal, ilyenre nem számítottam :) Mindenesetre azt hiszem egy ideig hanyagolom ezt az oldalt, mert ilyen beteg üzenetekre nincs szükségem, és üzenem az illetőnek (mert a levelét kitöröltem )hogy valamit kezdjen magával, mert ez tuti nem normális dolog az ilyen megnyilvánulás. Valami nagy baj lehet ha ilyeneket irogatsz ismeretlenül másoknak..
2016. aug. 21. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!