Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért vesznek sokan használt...

Miért vesznek sokan használt lakást hogy van gusztusuk más kádjához wcjéhez meg egyáltalán ha ki is takarít más koszában élni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%
A normális ember a szanitereket élből cseréli. A panelprolikat meg hagyjuk...
2016. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg mert nincs pénzük újra. A tisztító és fertőtlenítő szerek viszont csodákra képesek.
2016. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Ès akkor az albèrlők?

Vagy a panziók, szállodák?

2016. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Persze, minden használt lakást le kéne dózerolni, és újat építeni helyette...Logikus.

A pénz miatt vesznek sokan használt lakást. Azok között is lehet jókat találni. Nem mondom, hogy egyszerű, keresni kell.

Mondjuk szerintem alap, hogy ha beköltözök valaki után egy lakásba, akkor kitakarítok, kifertőtlenítek mindent. A festés szintén. Ha meg olyan gáz a lakás, akkor úgyis nagyobb felújítás kell, akkor repül minden.

2016. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, te nem álltál kétszer sorba, mikor az észt osztották.
2016. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 gomzoli ***** válasza:
98%

Kedves kérdező, te voltál már egy épületen belül másokkal? Visszatartottad a levegőt? Nem? Fúj! Képes voltál belélegezni amit mások kilihegtek? Förtelem.

Sőt, fogadok hogy az uszodában is külön medencét töltöttek neked 500 méter mélyről felszívott ásványvízzel. De körülötte a padlót újracsempézték, mert előtte már többen is végigmentek ott, ráadásul mezítláb.

A tesco ajtaja is azért nyílik magától, mert gondolták ne kelljen fogdoznod mások után a kilincset.

Igazán bosszantó, hogy a busz ülése nem olyan, mint jobb helyeken a wc, ami automatikusan körbenyalja magát, ha valaki előtte már a seggével érintette. Ok, az ülésre nadrágot viselő emberek ülnek a buszban, de a fene tudja... lehet hogy előtte nem új nadrágot húztak. Aztán OLYAN lesz az ülés, attól meg te is. Kész fertő.

A vendéglőben egyébként kérhetnéd, hogy a szemed láttára bontsák ki a vákuum csomagolt vadonatúj villát, mert ha nem figyelsz, olyat tennének eléd, amit már legalább százan megnyalogattak, na a pohárról még nem is beszélve. Gusztustalan.

2016. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Még sokkal undorítóbbat mondok.

Én már olyan nőket is dugtam meg, nem is egyet, akiket előttem már más is! És még mindig ugyanaz a használt p-juk volt, nem cseréltették vadonatújra.

2016. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező! A fertőtlenítő és takarító szereket olyan régen feltalálták, hogy én csodálkozom a legjobban, hogy te még nem hallottál felőlük.
2016. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Szép volt skacok!.:) Mindent leírtatok elöttem. Kérdező, jobb lett volna, ha nem kérdezel. Irtó buta vagy.
2016. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
basszus ezt a punás dolgot nem kellett volna leírnod ,most olyan ferde szemmel nézek az asszonyra az meg nem érti :)
2016. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!