Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen árral hirdessem meg?...

Milyen árral hirdessem meg? Még csak tájékozódom, de hamarosan aktuálissá válhat az eladás.

Figyelt kérdés
Belső-Óbudán (Pacsirtamező utcában) téglaházban, 35 nm-es földszinti lakás, 8 nm-es állógalériával, ablak a belső udvarra néz, lakható állapotú, de a kéményt béleltetni kellene, tehát vlsz. jobb lenne lecserélni az egészet. A lakás nagyon csendes, tömegközlekedés kiváló, busz, fonódó villamos, HÉV 10 perc séta max.

2016. szept. 7. 03:22
 1/4 anonim ***** válasza:

:D


A kéményről ne szólj egy szót se, mellesleg a bélelésnek 100x több értelme lenne mint a cserének és szerintem olcsóbb is. Az árat igazából te döntöd el, de amiatt ne add drágábban mert az "ingatlanhirdetésekben" drasztikusan többet látsz. Ilyesmit nem szabad alapul venni, mivel azoknak üzleti stratégiából is vannak "árfelhajtó" ingatlanaik, amiket szerintem sosem adnak el, max bérbe van kiadva egy stabil bevételi forrás miatt.

2016. szept. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz azon a helyen kisebb-nagyobb négyzetméteres ,hasonló adottságokkal rendelkező ingatlan árakat.Számold ki a négyzetméter árat,szorozd meg a tiéddel és akkor tudsz találni egy közép utat irányárnak.Ha gyorsan akarod eladni,akkor leviszed az árá kicsit.
2016. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen fűtésű a lakás? Nem szuterén? Jut bele természetes fény? Mindig is lakás céljára szolgált? Fürdő-wc állapota?? Nagyon kevés infot adtál. 10 milla kb.
2016. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam, földszinti, nem szuterén, de elég sötét. Fürdő-WC egy helyiség, a WC harmonikaajtóval van leválasztva. 2 gázkonvektor van, egy a szobában, a másik a konyhában. Belmagasság 3,80.
2016. szept. 7. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!