Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vett mar valaki olyan lakast...

Vett mar valaki olyan lakast az ingatlan.com-rol, ahol a hirdetesben nincs kep, nincs info, de aron alul arulják, vegrehajtasos lakaskent?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 00:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha nincs kép és nincs infó, akkor honnan tudod, hogy áron alul van?

Amikor kerestem ingatlant, akkor eleve kihagytam ezeket a hirdetéseket!

2016. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Ilyet én is láttam, én úgy hívom őket, hogy átverés.

Nem árverés.

2016. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert oda van irva,hogy aron alul. Sok ilyen hirdetes van,eleg regota...
2016. okt. 5. 11:21
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Lakásmaffia élősködik.
2016. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

"oda van írva, hogy áron alul" :D

Ha te ezt komolyan elhiszed, ne vegyél lakást.

Nőjj fel, fogd fel, hogy semm8 nincs ingye, és semmi nincs áron alul. Ha áron alul lenne, nem jutott volna el az internetes hirdetésig, pláne nem lenne eladó addig, míg mérlegelsz.

A cszakmabeliek" rég megveszik mire te két levegőt veszel

2016. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
olyan lakást, amit áron alul hirdetnek, meg sem nézek, ott valami gebasz van. A végrehajtásos lakásoknak felvásárlói körük van, jólfizetett ügyvédekkel és kidobóemberekkel, úgy hivják az üzletágat, hogy lakásmaffia.
2016. okt. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi az h nincs infó se? Valószínű átverés.
2016. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalak hivatkozni szoktak az árverési felületre, hiszen végrehajtás alatt lévő lakás már csak elektronikus úton szerezhető. Pontosan azért, hogy a lakásmaffiát kizárják.


A lakás becsértékének az 50 %-áig mehet le a végrehajtó, és a becsérték sem szokott nagyon magas lenni, mert általában akinek árverezik a lakását, az magát sem nagyon tudja fenntartani, nemhogy egy lakást karbantartani.

Képet az ingatlanos nem rakhat fel a lakásról, de az árverési felületen (ha sikerült bejutni az ingatlanba) van fenn fénykép. A végrehajtóval (aki kiírta az árverést) lehet időpontot egyeztetni, ha meg szeretnéd nézni, vagy eleve az árverési hirdetményben benne van, hogy mikor tekinthető meg.

Az árverési hirdetményben minden benne van, amit tudnod kell.

Az ingatlan szerinti önkormányzatnál is kötelező jelleggel kifüggesztik egy időre az árveréseket megtekintési célból. Ott is mazsolázhatsz. :)


Én vettem végrehajtásos lakást, de még az árverés kiírása előtt.

2016. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A NAV általi árverések itt vannak:

[link]


Az ÖBV által kiírt árverések pedig itt:

[link]

2016. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hagyományos módon történő árverezés már nagyon ritka. Nagy százalékban már csak elektronikus úton megy. Mindet oda "terelik" át a különböző maffiacsoportok kizárása miatt.

Elektronikus úton nem tudod, hogy ki tesz ajánlatot, nem tudod megfenyegetni, vagy lefizetni. :)

2016. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!