Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győrben melyik városrészt...

Helota kérdése:

Győrben melyik városrészt érdemes hanyagolni lakásvásárlás esetén? Gondolok itt a rossz közbiztonságra és a sok cigányra.

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a közbiztonság mindenhol átlagos,egyedül járok huszonéves nőként akár késő éjszaka,akár kora hajnalban,és sehol nem félek. Ameddig nem vagy rasszista,nem kötekedsz,addig csak úgy nem igazán fognak beléd kötni.

Adyváros lett például az ország legnépszerűbb lakótelepe egy ilyen szavazós micsodán. :D

Amit ajánlok: Révfalu,Belváros,Nádorváros,Kisbácsa. Révfaluban laktam,Kisbácsán is. Belvároson,Nádorvároson pedig mindenképp át kell menned,bármit is csinálsz Győrben.(Vasútállomás,autóbusz állomás,egyéb fontosabb dolgok mind ott vannak)

Ahova nem költöznék: Újváros,Marcal 1-2, Gyárváros,Likócs..

Ami közömbös: Sziget,Gyirmót, Jancsifalu, Kismegyer, Likócs, Ménfőcsanak,Pinnyéd és Szentiván,Szabadhegy...

2017. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most látom Likócsot két helyre is besoroltam :D Na mindegy. Viszont..

Révfalu például szép,nyugodt,jó hely,nincs távol a centrumtól.

Kisbácsa csendes, falusias, a helyijárat viszont óránként 2szer jár,szóval inkább kocsival érdemes.

A Belváros szerintem nyüzsgő, mégis biztonságos városrész. (Néhányak szerint státusz ott élni)

Marcal pedig panelrengeteg,számomra túlzsúfolt,zajos.

2017. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön egy ellenvélemény: Gyárváros szerintem remek hely! 2001 óta itt lakom, 2010 óta feleségemmel. Ő is imádja ezt a környéket. Ha tízszer ennyi pénzünk lenne, akkor sem költöznénk pl. Révfaluba. Pedig tényleg van valamennyi cigány, de nem szemetesek az utcák, a közbiztonság pedig tökéletes (családi házban lakunk).

Újvárosban és Sziget egyes részein sok a cigány. Ez meg is látszik az utcaképen. Bár Újváros legrosszabb helyein is vannak olyan utcák, ahol minden ház fel van újítva, jómódú fehérek laknak ott és méregdrágák az ingatlanok. Sziget külső részén már szintén nincsenek cigányok.

Meglepett, hogy Adyváros az ország legnépszerűbb lakótelepe. Én úgy tapasztaltam, hogy a 70-es, 80-as évek óta nagyon lezüllött. Marcalváros I. és II. valamivel talán jobb, de pl. Marcalváros I-en levő buszmegállóban szoktam állni és elég lumpen elemeket szoktam ott látni (nem okvetlen cigányokat).

Révfalu és Nádorváros biztonságos, de túlértékelt, és egyre zsúfoltabb.

Kisbácsa, Bácsa szerintem jó hely. Az tény, hogy onnan gyalog már messze van a Belváros, vasútállomás stb. A buszközlekedés viszont nem rossz.

Szabadhegy, Kismegyer jó helyek.

Győrszentiván egyes részein is vannak cigányok, de az egy hatalmas falu, tehát a konkrét eladó ház környékét kell megnézni.


Egyébként Győrben a cigánykérdés nem olyan éles. Ill. a lumpen elemek között szép számmal vannak fehér bőrűek is. Inkább a magas ingatlanárak határolják be a lehetőségeket.

2017. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szigetet hanyagolnám
2017. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1-es!

Miért kell ezt a polkorrekt dumát nyomatni?

Amúgy saját magadnak is ellent mondasz.


„Ameddig nem vagy rasszista,nem kötekedsz,addig csak úgy nem igazán fognak beléd kötni.”

és

„Ahova nem költöznék: Újváros,Marcal 1-2, Gyárváros,Likócs..”


Ha nem vagy rasszista, nem kötekedsz, akkor nyugodtan költözhetsz a cigányok közé Újvárosba stb., imádnának téged!

2018. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!