Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jártatok már úgy hogy vettetek...

Jártatok már úgy hogy vettetek egy lakást és nem éreztétek magatokat jól?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja vagyok itt, de minden bajom van.

Már azon gondolkozok, eladom, az se érdekel, ha bukok rajta 1-2 milliót.


2017. márc. 18. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, voltam úgy, hogy nem éreztem jól magam egy lakásban. Többször is laktam ilyenben.


Általában sokat segített, ha tudatosan szétnéztem, vajon mi lehet az oka. Engem a sötét, nyirkos, zajos, nagyon szűk helyek taszítanak, ezekkel nem tudtam hosszabb távon sem mit kezdeni, hiába rendeztem, festettem át a saját ízlésemre.


Viszont ha önmagában jó a lakás elhelyezkedése, a szobák tágasak, világosak, nagyon sok mindent ki lehet hozni belőlük.

Bele kell vinned a saját egyéniségedet, hogy otthonosabb, barátságosabb legyen, ha így sem jön be, csak akkor add el, mert az adó és illeték miatt nagyon sokat bukhatsz.

2017. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Eddig még nem volt annyim pénzem, hogy lakást vegyek magamnak. :-( L28
2018. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!