Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ti éreztétek már magatokat...

Ti éreztétek már magatokat pocsékul nőnapkor?

Figyelt kérdés

Ma jöttem ki a suliból a buszmegálloba mert ingázok, és a megállóba az összes lánynak volt virága meg minden.Csak nekem nem, olyan rossz, hülye érzés volt, magányos. Mert nincs pasim se udvarlom se semmi meg satöbbi.


16L


2017. márc. 8. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, ha kissé megkésve is, jelképpesen fogadd ezt a csokrot:

[link]

36/f

2017. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :*
2017. márc. 8. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én pl. jelenleg elég pocsékul érzem magam, mert megfáztam, és fázom, fáj a fejem, tüsszögök... brr... És hát nőnap van, tehát a kérdésedre megfelelő a válasz.


Más kérdés, hogy engem nem érdekel, milyen nap van, köze sincs a rossz közérzetemnek semmiféle virághoz vagy köszöntéshez. (Pedig én sem kaptam senkitől semmit, de nem is érdekel.)


31/N

2017. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Egy fiú adott az osztályba az összes lánynak virágot aki mindig szokott meg apa. De van egy fiú az osztályban akivel szerelmesek vagyunk( még nem járunk) ő se adott meg senki más.😐
2017. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam ma semmit, pedig nekem van barátom. Viszont én meg a Valentin napot felejtettem el, úgyhogy nem vehetem zokon :D De nem vagy egyedül, tényleg elég rossz volt nekem is minden lányt virággal látni.

18/L

2017. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy csomó csokit kaptam. :) Vagy 5 fiútol az oszlytalyba. Raffaellot meg mini milkát meg bountyt. Mindenki kapott.;) 12\l
2017. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!