Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Panel vagy csúsztatott zsalus?...

Panel vagy csúsztatott zsalus? Melyik bírja tovább? Melyik jobb és lakhatóbb?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyanaz, csak előállításbeli differencia van, de nem anyag tekintetében. Beton-beton.
2017. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csúsztatús zsalusból létezik egyedi fűtéses is, nem csak távfűtéses, ezért ezeket preferálom.
2017. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én csúsztatott zsalus lakást vettem.Gáz-cirkó fűtésünk van.Vastag betonfalakkal,strapabíró.Egyáltalán nem olyan,mint a panel.A panel,mint a nevében is kivan fejezve,panelekből van összeállítva,vékony falak....A csúsztatott zsaluzs,pedig szintenként kivan öntve betonnal,nagyon erős így az épület.Nálunk télen nem volt egyáltalán fűtés a felújítás miatt és 19 fok volt a leghidegebb napokon is.Én panelt biztosan nem vennék.A csúsztatott zsaluzsban a válasz falak téglából vannak.
2017. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2017. ápr. 5. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!