Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyi időn belül kell kiszabn...

Mennyi időn belül kell kiszabniuk a lakásvásárlási illetéket?

Figyelt kérdés

Van erre valamilyen ügyintézési határidő?


Már 3 hónapja megvan a lakás, 1,5 hónapja jegyezték be a nevünkre, de még nem kaptunk csekket az illetékről (se határozatot).


Jó lenne már letudni.


2017. ápr. 21. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Óhhh, meg szokott az érkezni, mások nem sürgetik ennyire...
2017. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Már nem emlékszem halál pontosan, de nekünk kb 4 hónappal a vásárlás után jött meg. Ez tavaly volt. Akkor én is próbáltam utána nézni, hogy ezt kb. mikor küldik, de csak annyival lettem okosabb, hogy beletelik pár hónapba mire kiküldik.


Első, ebben mégis mi lenne a sürgetés? Teljesen rendben van, hogy az embert érdekli mikor érkezik már meg. Én is szerettem volna minél hamarabb letudni ezt is.

2017. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 év utan kuldtek ki hogy miert azt a mai napig nem tudom mar biztam benne hogy elfelejtettek de 2 ev utan megjott a papir ez 2011ben volt.
2017. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az nem semmi, 3-as! :)

1-es, látod, a 2-es is várta, nem vagyok egyedül. Nyilván ha lehetne, nem fizetnék, de mivel kell, minél előbb tudni akarom, hogy pontosan mennyit, hogy tervezhessek.

Kalkulátorral megnéztem ugyan, de a nav nem a vételárral számol.

Kamatmentes részletet is igényelnénk, s jön a nyár, nem mindegy hogy mikor landol a postaládában, hogy ne maradjunk le a határidőkről.

2017. ápr. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!