Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ráckeve nagyon szép hely. XV....

Ráckeve nagyon szép hely. XV. Kerületi panelból érdemes lenne szerintetek elköltözni és ott venni egy újépítésű házat új lakóparkban? Még pénzem is maradna, és az ingatlanok a hévhez közel vannak.

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a panelt, és a sok panel prolit. beekényszerültem 5 éve, de most kitudnék jönni belőle. eddig s XVII. kerületben és most a XV. kerületben akom a lakásom értéke 18M körül van.


akik ott laknak, vagy laktak, illetve ismernek olyat aki ott lakik, mesélnétek a közbiztonságról? Nagyszüleimnek van egy nyaralója, a Dömsödi úton, a duna másik oldalán, és az nagyon kultúrált és szép hely. vannk romák arra is, de nem sokan, és soha nem volt még baj belőlük.


2017. ápr. 22. 16:59
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm jött onnan fősulira, ő roma volt, de kifejezetten kultúrember, sokat beszélgettünk és buliztunk együtt, semmi bajom nem volt vele.Ő viszont mesélte, hogy a szüleitől kezdve az összes rokonáig mindenki kinézte, hogy tanul, eredményt ér el és fehér fiúval házasodik, és nem akar nyomorban élni, nem akar rendőrségi ügyekbe keveredni.
2017. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Egy örökkévalóság, amíg az ember beér onnan Pestre. Gyakorlatilag Székesfehérvárról, vagy Dunaújvárosból hamarabb Pesten vagyok, mint Ráckevéről. Akkor inkább már Szigetszentmiklós, vagy
2017. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*Szigethalom, vagy Tököl jobb választás.
2017. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és tegyük fel ha nem probléma az út, illetve nem kell napi szinten mennem?
2017. ápr. 22. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem örökkévalóság bejutni Budapestre. Csak tudni kell a megfelelő útvonalat. :) Szebb, rendezettebb, mint Miklós meg Halom, és a telkek is értelmesebb áron vannak. Romák jellemzően Pokolhegyen laknak, onnan kell messzire költözni. Viszont nincsenek újépítésű lakóparkok, nem tudom, hogy hol olvastál róluk. Vannak olyan részek, ahol jellemzően új házak vannak, de nem lakóparkok. :)
2017. ápr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó így értem:) bocsi a félreértésért
2017. ápr. 23. 12:06
 7/7 anonim válasza:
100%
Én ott lakok 13 éve tehát születésem óta szép hely csak az iskolágban sok a cigány
2017. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!