Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek, hogy fognak...

Szerintetek, hogy fognak változni a Budapesti lakások értéke a következő 10 éveben?

Figyelt kérdés

Most elég magasak az árak és pont ezért sok a túlárazott lakás amit valószínűleg elég nehezen fognak tudni eladni. Ebből gondoltam, hogy a következő pár évben lehet, hogy lejjebb fognak menni az árak és akkor lesz érdemesebb befektetni.

(Nem sietek sehová, befektetési céllal szeretnék lakást venni, majd kiadni egy kisebb passzív bevétel és biztos de lassú hozam reményében)



2017. ápr. 23. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tovabb fognak noni legalabbis a belvarosi v. Jo közlekedés melletti tégla v. Új épitésű lakások. A panelek lehet hogy zuhannak majd lefele ha már felepült a sok új lakás de ez inkább 20 év mint 10.
2017. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Borítékolom neked, hogy csak feljebb fognak menni.

Aki nem azonnal tudja eladni, az kiadja (horror áron) és máris nem veszített egy fillért sem.

2017. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

2020-ban megcsappannak az EU-s források, amik ugye a gazdaság motorját kenegették...Addig sztem nem nagyon lesz semmilyen változás, szépen csúszik felvelé a bp.- négyzetméter ár minden kerületben, de még az agglomerációban is.

Hogy 2020 után mi lesz, az még kérdéses, de aki most lakásba fektet, akár panelba is, az nem fog rosszul járni a jövőben sem.

2017. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, amit az 1. hozzászóló.
2017. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt amit a 3-as. Szerintem még 2-3 év kicsi növekedés, utána kicsi esés.
2017. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: Már egy kicsi be is jött az 1.-ből, azért csatlakoztam hozzá.

5 hónapja vettünk egy belvárosi lakást, annak a forgalmi értéke az 5 hónap alatt 15-20%-kal nőtt.

2017. máj. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Közben rájöttem, hogy 1 és 3 hasonlókat mond, itt mindenki kis növekedést vár a következő pár évben. 2019-22 körül már akár esés is lehet viszont.
2017. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!