Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Szentendrén lakni?...

Milyen Szentendrén lakni? Mennyire jó a közlekedés Bpre?

Figyelt kérdés

Magával ragadó a város. A közlekedés, emberek stb milyenek?

Minden ami a városhoz köttethető, írjátok le kérlek!:)



2017. jún. 4. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A belvárosa tele van külföldiekkel, a 11-es út katasztrófa, nemcsak kocsival járhatatlan, de busszal is nehézkes a közlekedés. Külső részeken semmi sincs, se bolt, se patika, aki ide jön lakni, az vegyen kocsit. És a meredek oldalakon télen, ha leesik a hó, nem lehet lejönni, mert senki sem takarít.
2018. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Méregdrága lakóparkot építettek a Dunakorzó végébe. Amellett, hogy kártyavár épületek (vékony falak, alig valami szigetelés) mélyben is van. A közelében egész évben dübörög az idegenforgalom, koncertekkel együtt. A Bükkös-patak és a Duna miatt sok a szúnyog. És egy lakás ára 35-40 millió! Nem kertes ház, lakás.
2018. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Manapság minden lakható ingatlan túl van árazva az ingatlanüzérek miatt. Ahol sok a cigány ott olcsó csak az ingatlan.


Ezen a közlekedési mizérián továbbgondolkodva (én voltam az, aki azt írtam, hogy vegyél autót): nyilván, ha szórakozni mész este, és megiszol egy pohár bort vagy pálinkát, már nem vezethetsz autót, tehát jó lenne a tömköz, de az ugye nem jár már éjjel egykor. Tehát, marad a taxi, már ha van, és nem baromi drága.

DE, MOST MONDOM A LÉNYEGET!

Ilyen felkapott helyen szerintem az önvezető autók előbb-utóbb (Magyarországon inkább utóbb) meg fognak jelenni, és akkor meg van oldva a probléma. Kivéve, ha télen nagy a hó vagy csupa jég az út, mert azzal a robot sem tud mit kezdeni. :-)

2018. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És ami a legfontosabb: milyenek a közintézmények? Ovi, suli, itt jön csak le igazán a "hely szelleme". Hogy bánnak a gyerekekkel, mennyi báli és közös költséget, stb "nyúlnak le". Vagy éppen fejlesztik őket, van mondóka, tánc, tornaóra, mese, rajz, zene-bona és társai--gumicukor és akciós rajzfilm nélkül. Majd remélhetőleg a tanárok hasonlóan jók lesznek. Valamint remek osztályközösséggel. (A mai gyerekanyagról inkább nem is beszélnék) Itt viszont megint bejön a közlekedés, hogy viszed suliba őket? De addigra annyi minden változhat! Vlki mesélte, jobb Budakalászon élni, a HÉV bemegy Szentendrére. De én is csak nézegettem a helyet, mert csábító, de tényleg nincs parkoló, és bevásárolni sem tudom igazán hová járnak. (Kenyéren és tejen túlért pl ul) Mindenesetre gyönyörű hely!
2019. nov. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!