Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szigetszentmiklóson jó lakni?...

Szigetszentmiklóson jó lakni? Jó a közlekedés Budapestre?

Figyelt kérdés
Most szeretnénk házat vásárolni és arrafelé is nézelődünk, Pestről költöznénk.
2012. máj. 1. 10:55
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!


Attól függ (persze). Ha tömegközlekedéssel jársz és HÉV megállóhoz közel laksz, akkor jó, mert az 30-40 perc alatt Budapest Vágóhídon van.


Ha autóval jársz, leginkább Csepelen keresztül tudsz bejutni a városba. Elköltöztem onnan, épp a válság súlyosbodása óta, tehát lehet, hogy csökkent az autóforgalom azóta, de akkoriban horror volt. Lépésben haladtak kifelé az autók Szigetszentmiklósról. Mondjuk ugyanígy a Vágóhídhoz eljutni 1 óra volt, és akkor még nem mentél a belvárosba. A buszközlekedés értelemszerűen emiatt szintén halál.


Én kertes házban nőttem fel, de most beköltöztem Budapestre, egy rakás kompromisszumot kötök, de marad naponta két órám, amit nem utazással töltök. Az nagyon sok. Pl.: ha azt a két órát nyelvtanulással töltöttem volna az elmúlt 20 évben 6 nyelven beszélnék :-)


Ha dél-budapesti munkahelyed van (és stabilan ott is lesz), vagy fuvarozó vagy mondjuk és az országban autózol, akkor nem rossz választás, Szigetszentmiklós nem rossz hely, de minden egyéb esetben közlekedési öngyilkosság.


Szerintem.


Ui.: Persze, a fentiek a csúcsidőre vonatkoznak

2012. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!