Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes jelenleg (Magyaror...

Hol érdemes jelenleg (Magyarországon) hazat venni? Mi szamit jo kornyeknek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nem szamit, h varos-e v falu. fontos a kozbiztonsag (lehetoleg minel kevesebb cigány), h legalább egy varos könnyen megkozelitheto legyen, ne legyen arvizveszely..

2017. júl. 6. 01:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#8

"A másik válaszoló aki Mendét ajánlotta: hát ott meg konkrétan nincs semmi."

Ezt a megjegyzést én sem értem. Jól ismerem Mendét. Pláza, strand vagy kaszinó valóban nincsen, de aki csöndes életvitelre vágyik, annak teljesen megfelel. Van orvos, óvoda, iskola, könyvtár, művház, vannak programok, lehet kirándulni, van helyi buszjárat. Budapest közel van és könnyen megközelíthető vonattal. Az emberek is normálisak. Aki családdal költözik, annak mindenképpen ajánlom.

2017. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
0%

Igen, ilyen tök "alap" dolgok vannak. Azaz, nincs ott semmi.


Ilyenek még a legkisebb falucskában is vannak, nyugi :)

2017. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor elárulnád nekünk, földi halandóknak, hogy mi az a "valami", ami minden más faluban van, csak Mendén nincsen?
2017. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Van jogsi, van autó, van minden... csak szívrohama ne legyen az embernek, mert soká ér ki a mentő.
2017. júl. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

# 12

Nem, ezek nincsenek meg minden kisebb falucskában, így az emberek lakóhely választásakor komolyan mérlegelik, hogy megvannak-e ezek a lehetőségek, amiket felsoroltam.


De engem is érdekel, hogy mire gondolsz, minek kellene lennie egy településen. Ilyesmire gondolsz, hogy étterem, szórakozási lehetőség, sportolási lehetőség, bevásárlóközpont? Ilyenek kisebb településeken nincsenek, de autóval/vonattal Mendéről könnyen lehet a közeli városokba jutni, és a kérdező is olyan települést keres, ahonnan könnyen megközelíthető a város.


Erről a környékről amúgy én is választanám még Sülysápot, Gyömrőt, viszont az ingatlanárak itt is emelkedtek az elmúlt időszakban.

2017. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A 37%-os képtelen értelmezni a kérdést.
2017. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Maglód és Gyömrő szintén nem épp árja város, akkor már inkább Ecser.
2017. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sopron környéke, a magyar fizetések is magasabbak, illetve közel a határ, bár az ingatlanáraink is magasak...
2017. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A nyugati határ mellett. Szombathely, Sopron stb.
2017. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Dunakanyar mindkét oldala, csak nem olcsó (Szentendre, Dunakeszi pl.). Tele van cigókkal Pomáz egy része, Csobánka. Ahol nincsenek, vagy kevesen? Leányfalu, Tahi, ellátás és közlekedés jó, minden van.
2017. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!