Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyiért lehetne eladni egy...

Mennyiért lehetne eladni egy 30 éves családi házat nagy telekkel együtt közel Budapesthez?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi infóból nem lehet megmondani.

Az ár pont az elhelyezkedéstől függ a legjobban.

Mivel ezt nem adtad meg így még tippelni sem lehet.

Mekkora? 60m2 vagy 180m2!

30 éves. A 30 évvel ezelőtti csúcstechnológiával épült, vagy a már akkor is elavultnak számítóval!

2017. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak egy becslésre vagyok kíváncsi.

60m2, nyílászárók újak, falak frissen festve, de alapvetően régi stílusú.

2017. júl. 9. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Budakeszin 50 millióért, Tápiószelén 3 millióért.

Okosabb lettél?

2017. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem akarod velünk megosztani a helyet, így itt mi nem tudunk neked írni semmi okosságot.

Nézd meg az Ingatlan.com-on, vagy a Jófogáson, hogy azon a helyen mennyiért mennek a hasonló ingatlanok és ahhoz lődd be az árat!

Ha a kutya nem érdeklődik utána, akkor túláraztad.

2017. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennyi infó alapján én azt mondom max 12 milliót ha elkérhetsz érte, de ne nagyon számíts tolakodó vásárlókra. De egyik válaszoló írta hogy nézz körbe a környéken eladó házak között hogy melyik milyen árba mozog. Aztán ez alapján belősz egy árat de gondold el magadba hogy ha el is adod a házat utána hova költözöl milyen ingatlant vennél helyette, mert fontos hogy legyen terved arról hogy mit csinálsz a házért kapott pénzeddel, ha egy igazán minimális összegről van elképzelésed amiért te ezerrel ragaszkodsz akkor ahhoz tegyél hozzá 3-5 millió forintot és ha nincs komoly érdeklődő, vagy egy érdeklődő sem akkor lejjebb viszed az árat egy hónap után 1 millióval vagy másféllel. De így is számolj azzal ha leviszed a minimális összegre amit mindenképp meg akarsz kapni a házadért akkor is számolj azzal hogy lehet le a karrnak még alkudni belőle jó 1 milliót.

Az ingatlanpiac még mindig a békafeneke alatt van. Másrészt fontos lenne tudni hogy közel Budapesthez az mit takar. Mert nem mindegy hogy mondjuk Solymáron vagy Pilisvörösváron van az ingatlan, illetve az sem mindegy hogy mennyire lehet jól onnan megközelíteni a fővárost. Ha tényleg iszonyatosan Budapest mellett van pl Ürömön vagy Vecsésen akkor még érdemes a Pesti árak szerint belőni az ingatlant de még így se számíts arra hogy tolakodni fognak érte.

2017. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Max. 6.500.000.
2017. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

2 zöld a 3 nak,meg a 6.5 millkásnak is .

pont ennyiért vettünk ,de az adott település legszebb helyén .Ilyen rég épült házakban mindent fel kell újitani .

2017. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki van festve, a legkevesebb.

Ha a villanyvezeték régi, a fűtés elavult, nincs szigetelés, a tető felújításra szorul, akkor nem olyan nagy buli ez. Na, és amit írtak, hogy hol is van helyileg?


Írj részletes információt, akkor jobb válaszokat kapsz.

2017. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg fontos lenne tudni a helyszínt. Még a Bp-el közvetlen határos települések közt is nagy különbségek vannak az ingatlan értékekben. De itt még a "közel"-t sem tudjuk mit takar pontosan-
2017. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én speciel több okból nem szeretem, ha egy régi építésű ház eladás előtt ki van festve.

1) Elkezdek gyanakodni, hogy vajon mit akartak elleplezni, amit én szívok majd meg.

Beázások, vizesedések, penész, repedések, stb.

2) 99%, hogy átfestetem, mert majdnem biztos, hogy nem egyezik az ízlésünk az eladóval.

Utóbbi okból nem szeretem, ha burkolnak, mert a felújítás címén drágábban akarják adni és én úgyis leszedem.

Azt viszont értékelem, ha újak a vezetékek (ezt írta is valaki) korszerű a fűtés, szigetelve van a ház és ennek megfelelőek az ajtók, ablakok is.

2017. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!