Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha valakinek a hitel miatt...

Ha valakinek a hitel miatt elveszik a házát lakását az kié lesz? Mi lesz azzal az ingatlannal?

Figyelt kérdés
Nagyon sok céges hirdetést látok neten. Ez úgy van,hogy az államé lesz ezután és az állam jó pénzért továbbadja cégeknek ? Bocs ha ez hülye kérdés nem vagyok otthon a témában szóval bocsi ha hülyeséget kérdeztem. Nagyon sok helyen látom a duna house meg OTP ingatlanpont hirdetéseit szóval ők honnan szerzik az ingatlanokat ?

2017. júl. 11. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ne keverd!

A Duna House és az OTP Ingatlanpont, ingatlanügynökségek, akik magánszemélyek ingatlanait hirdetik jutalék reményében.


Ha valakinek valami tartozás miatt elveszik a lakását, azt a végrehajtószerv árverésre bocsájtja és valaki megveszi.

2017. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Így van általában marha olcsón. Persze attól függ, hol van az ingatlan, de ismerek olyat, aki fejer megye székesfehérvártól 20km-re ilyen árverésen vett 2szobás jó állapotú 40 éves házat 900.000ért.
2017. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi akkor mondtam ,hogy nem voltam képben :D
2017. júl. 11. 14:02
 4/7 A kérdező kommentje:
És akkor árveréseken jobban megéri licitálgatni ingatlanokra mint magánszemély vagy ingatlanügynökség által vásárolni ingatlant ?
2017. júl. 11. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, sőt az árveréseken mostanában reális árakon mennek el az ingatlanok, és rejtett buktatók miatt nem éppen a kezdők terepe (1 lakást vásárlók, meg főleg első lakást vásárlóknak meg főleg nem ajánlott).
2017. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
A maffiához vándorol töredék áron.
2017. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Maffia politika vagyis jelenleg maffia fidesz ? Vagy maffia bűnözőkhöz ? Akik benne vannak a drogban ,fegyverkereskedelemben stb....
2017. júl. 11. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!