Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen az élet Dunavarsányban?

Milyen az élet Dunavarsányban?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert látom, hogy sok a tó, tavacska. Szúnyog is sok van?
2017. júl. 30. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Féreg van sok itt az Ibidenben
2017. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Féreg, Ibiden...

Nem értem.

2017. aug. 1. 01:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
(Rossz ember a munkahelyemen)
2017. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Valószínűleg már nem aktuális, de én leírom.

Négy éve lakok itt. Szeretem ezt a várost. Pest környéki, de általában nyugodt. Jó az iskola, van sportpálya, fagyizó, egy Reál és egy Coop; emellett pékség és zeneiskola is.

Én az erdő közelében lakok (van az itt, egy kisebb). Az erdőben sok szép virág van, hangulatos.

A fontosabb utakon van járda. Néhány helyen rosszabb az út.

A környéken van egy tó is, igen, de nincs sok szúnyog. Ami fontosabb, ha macskát/kutyát tartasz, könnyen belekerülnek a kullancsok.

Egyébként meg jó kis hely ez :)

2018. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves # 4/4!

Köszönöm a választ.

Az ikes igékkel még gondjaid vannak: én lakom, te laksz, ő lakik. Mi lakunk, ti laktok (Dunavarsányban), ők laknak.


Csak hogy jobban értsd a különbséget:

- írok egy levelet (bármelyik levél lehet)

- írom a levelet (ez már konkrétum)


A lakok azért nem jó, mert nem mondhatom, hogy lakok egy helyiséget, hanem lakom egy konkrét helyiségben.

2018. jún. 15. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!