Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti hol vennétek házat Magyaror...

Ti hol vennétek házat Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ha adottak az alábbiak:

Fontos számunkra a jó közbiztonság, a kultúrált közélet az adott helyen.

Inkább csendesebb, zöld övezet mint egy nyüzsgő nagyváros központja.

Családi házat keresünk 2-3 szobával, kerttel nagyságrendileg 30 millió forintért.

Kell legyen elérhető munkahely a közelben (általános irodai állások, logisztika, értékesítés és egyéb).

Autós közlekedés megoldott.

Fiatal házaspár vagyunk 1 gyerekkel.


Ha ezeket figyelembe véve szabad a döntés, Ti melyik térségre/városra/településre böknétek a térképen?



2017. aug. 1. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Budapestet hanyagolnám lakhatás szempontjából. De oda vagy a környékére lehet dolgozni. Tehát Budapest 40-50- 60 kilóméteres körzete. Ennyiért szép kertest kapsz
2017. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
~lehet menni~
2017. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Budapest agglomerációja, vagy Vas megye és Győr-Moson-Sopron megye.
2017. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha új házban gondolkodtok, Budapest nem nagyon jöhet szóba, de agglomeráció igen, illetve szinte bármelyik vidéki nagyváros szerintem.
2017. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Budapest semmiképpen nem jöhet szóba, ahogy egyetlen nagyváros sem, ezt említettem a kérdésben. Nem az ár miatt, mert az nem zárja ki még BP -t sem, de nem akarunk nagyvárosban élni.
2017. aug. 4. 08:56
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok és kiegészíteném az előző válaszom

Talán még Veszprém, Somogy és Fejér megyék egyes részei is szóba jöhetnének nekem, ha keresnék.

2017. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés: Budapest valamelyik családi házas részén, Budapest agglomerációjában(azon belül valamelyik nagyobb városban,pl.Gödöllő,Dunakeszi,Érd), valamelyik "vidéki" nagyvárosban (leginkább Győr, Szeged, Székesfehérvár, Veszprém).
2017. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én huszonéve jöttem ki Pestről Veresegyházra. Igaz ma már felkapott hely, elég drága, de ez nagyjából olyan, amilyen igényeket írsz. Vannak üzletek, egeszségügy, iskolák. Strand, termálfürdő, uszoda. Gödöllő 10 perc. Budapest 20 perc. Vonattal a Nyugati jó 3/4 óra. Busszal újpest vagy a stadionok is elérhető. Élhető gusztusos arculat, lényegében minden út aszfaltozott, van helyi buszközlekedés is. A parkolók nem fizetősek, jó a városvezetés, emberséges önkormányzat stb. Jó itt élni.
2018. márc. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!