Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A hős utca köbányán milyen...

A hős utca köbányán milyen környék?

Figyelt kérdés

nagyon régóta tervezem már a Budapestre költözést.Eddig nem találtam számomra megfizethető áron ingatlant.Még nem voltam megnézni a lakást de viszonylag ólcso.

Arra lennék kíváncsi hogy milyen a környék ?Milyenek a szomszédok a lakó közösség ?

Mivel nem vagyok pesti és nem is nagyon mászkálós ott így fogalmam sincs.

Csak egy kis tájékozódást szeretnék mielött kimenék megnézni a lakást .



2017. aug. 2. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz, nem ott bérelsz lakást!
2017. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2017. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért menj el megnézni a lakást, hátha megfelel, de a főváros egyik hírhedt területe, borzalmas lakóközösséggel, tele putrisokkal.


Gondolom az ára miatt akadt meg az ingatlanon a szemed, hát gondold végig, a fővárosban méreg drága jelenleg minden - ha megfizethetőnek tűnik akár komoly örökség vagy vidéki nagyobb ingatlan eladása nélkül, akkor fogj gyanút, hogy gyatra a környék... Ez most alapszabály, sajnos ez van, ehhez kell alkalmazkodni.

2017. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Rossz :)


Gyalogosként nem olyan para, mint mondják, de ott lakni az rosszabb lehet mint sitten lenni.

2017. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2017. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden budapesti tudja, hogy a Hős utca (Hungária és Pongrác út közötti szakaszon) környékét kerülni kell, vagy csak autóval gyorsan átsuhanni rajta.

Ha a Hungária és a Strázsa utca közötti szakaszra esik, az nyugisabb.

Most már te is tudod. :-) Ha fizetnének, nekem akkor sem kellene ott lakás.

2017. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jézusom .

Hát akkor kétszer is meggondolom hogy ki mennyek -e megnézni a lakást azt pedig még jobban hogy merjek -e egyedül menni.

Hát lehet hogy máshova lesz a költözés .

2017. aug. 2. 11:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj ki megnézni. Nem olyannak való, aki most költözik Bp-re. Inkább az agglomerációt nézd meg.Mennyi pénzed van?
2017. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hős utcát, Diószeghy Sámuel utcát felejtsd el qrva gyorsan.
2017. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
NE MENJ ODA LAKNI, még az 1 villamossal is elhaladni ott félelmetes, még a környékére sem költöznék :(
2017. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!