Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan árverésen az 1/2-re...

Ingatlan árverésen az 1/2-re ki írt, ház lehet, teljesen tehermentes?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az árverési vétel után tehermentes lesz.
2017. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint az a tulajdoni rész amit az árverésen megvettél. A többi tulajdoni hányad ettől független.
2017. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Még kérdeznék egy kicsit:)

Miért van feltüntetve,hogy teljesen tehermentes,beköltözhető,és tehermentes az árverés után is!

Azt nem értem hogy ha 1/2 akkor miért,nincs még egy árverés meghirdetve a másik hányadára?

Mert olyat láttam már hogy két részből állt az árverés!

A másik tulajdonos miért nincs feltüntetve?

2017. aug. 4. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:

"Miért van feltüntetve,hogy teljesen tehermentes,beköltözhető,és tehermentes az árverés után is! "

Gyanítom azért, mert így van. (bocs, sanszos, hogy két külön lakrészről van szó).


"Azt nem értem hogy ha 1/2 akkor miért,nincs még egy árverés meghirdetve a másik hányadára? "

Mert gondolom annak más a tulajdonosa.


"A másik tulajdonos miért nincs feltüntetve?"

Ellene nincs végrehajtás.

2017. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm!Akkor valószinűleg,nem fogok rá licitálni.Ez igy nem jó,sajnálom hogy nem 1/1.A képek alapján nem mondanám két lakrésznek.Végrehajtóval,fogok konzultálni az ügyben.
2017. aug. 4. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp járj utána.

De nem biztos, hogy elvetendő!

Csak végig kell gondolni mit ér meg.

2017. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!