Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sarki házat vennétek?

Sarki házat vennétek?

Figyelt kérdés
Saroktelken elhelyezkedőt, a telek két oldalát út veszi körül.
2017. aug. 6. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem . Pozitív érv egy sincs mellette , negatív pedig egy halom .
2017. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

olyanba nőttel fel, az ég világon semmi baj nincs vele :) mondjuk az egyik utca hétvégi házas részhez vezetett szóval nem igazán volt forgalom, a másik utcába is simán lehetett kint az úton játszani,főleg a lakók közlekedtek ott. Noh meg most is

De ilyen belvárosi meg jó forgalmas kereszteződésnél lévő azért már más tészta.

2017. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Falusi kereszteződéses tehát a forgalommal nincs gond.Csak az hogy nincs kerítés és mindkét oldalról látnak... xd
2017. aug. 6. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha fóbiáid vannak, nehéz tanácsolni.
2017. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem , mert sokat kell havat lapátolni:D
2017. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Simán.
2017. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Én én nekem is sarki ház van ,de nem látnak be ,mert nádfonatos a kerítés és még fóbiám sincs vele.
2017. aug. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Sokmindentől függ, van olyan hely, ahol semmi bajom nem lenne vele, meg van olyan is, ahol semmi esetre sem...

Az én házam is saroktelken van, de a falu szélén, és így ha kiülök a teraszra reggel egy természetvédelmi erdő a látképem... én imádom...

De ha pl a házam mellett fordulna meg a busz, azt meg utálnám :D van a falunkban ilyen saroktelek is...

2017. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak a belátással van problémád, zajjal nincs, akkor nyugodtan vedd meg.

Lehet nádszövetet tenni (nem túl tartós), sövényt ültetni.

Mi is saroktelken lakunk, imádjuk. Nekünk turkesztáni szil (csodasövény) van. Iszonyú gyorsan nő, nagyon igénytelen, nincs kártevője, nagyon sűrű, metszve és "vadnak hagyva" is gyönyörű, viszont lombhullató, de ha télen nem ücsörögsz a teraszon, ill. nem medencézel, akkor igazából nem gond.

Vagy tuja, ciprusok. A leylandi gyorsan nő, de hamar el is kanászodik, metszeni kell, a smaragd tuja viszonylag lassan nő, de nem kell metszegetni.

2017. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Én határozottan előnynek érzem a saroktelkeknél, hogy két bejáratot lehet csinálni, ami nagyon sok esetben hasznos és csak egy oldalról van szomszédod.

Egyetlen hátrányát tudom én is felhozni, az bizony a hólapátolás! (Aki erre legyint, annak még nem volt része benne!)

A belátás?

Ha nem zárod el a telkedet az avatatlan szemek elől, akkor mindenképpen belátnak, csak nem az arra járók, hanem a szomszéd, tehát tökmindegy.

2017. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!