Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miskolciak, mi a véleményetek...

Miskolciak, mi a véleményetek a most épülő hegyalja utca környékén lévő Oxygen Garden lakóparkról?

Figyelt kérdés

Védett területen van?

Az egész erdőt kivágják?

Az ott lakokat fogja zavarni az építkezes?

Kertekre rá fognak látni a lakóparból?


2017. aug. 22. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Nekem csak rokonok élnek tartósan Miskolcon de ha belekotyoghatok én úgy tudom hogy aki teheti az elpucol Miskolcról. Akinek van pénze az eleve már nyugatabbra is meg tud fizetni egy újépítésű lakást úgyhogy hülyeségnek tartom. Ott élő rokonaim mondták hogy még most is vannak olyan átlag 10 éve épült "új" építésű lakások amikbe soha nem laktak. De biztos van benne valami üzlet az építtető fővállalkozónak - pályázati vagy egyéb pénzek lenyúlása vagy mittudomén. Nem vagyok Miskolc ellen és épüljön az ország minden része csak most ebben a helyzetben mi értelme van? Előre eladták alakások 25-50%-át vagy mi? Ha meg erdőt irtanak az se jó. De biztos olcsóbb volt megvenni mint valamelyik porosodó elhagyatott telepet.
2017. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a választ!Van benne igazság,amit írtál!

De valami biztos lessz,mert egyre inkább fejlődik miskolc!

Engem leginkább az zavar,hogy ezt a gyönyörű zöld területet letarolták,amin állítólag védett barlang is van.

A környéken lakunk és valószínüleg,be fog árnyékolni a lakópark es ránk fognak látni,az újdonsült lakok!

Miskolci valaki,vélemény?

2017. aug. 25. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök felesleges építkezés,még a Macropolisban is itt van rengeteg lakás üresen.
2017. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,igazad van!

A csokra mennek és ezen kívül még 3-at tudok.

Hol lesznek a vevők?

Más nyugott kertvárosban élő emberek életét,teszik tönkre az építkezéssel és senki nem tesz semmit.

Nagyon szomorú!

2017. aug. 25. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen társasházak helyett - ahol össze vannak zsúfolva az emberek - kertvárosokat kellene létesíteni akár a városok szélén. Önkormányzati projektek keretében - ahol nem a lopás a cél hanem a közösség jóléte. Vannak már olcsó és gyorsan használható modern anyagok. Ezekből átlag magyar pénztárcához mérten is olcsó amerikai stílusú családi házakból lehetne kertvárosokat építeni. Majdnem mindenkinek elég lenne egy 75-100 nm ház plusz garázzsal és kis kert ahol el lehet lenni. De ha egy vállalkozó ilyenbe fogna annak is csak a 100-szoros haszon lebegne a szeme előtt és nagyon drágán csinálná. Pedig előbb utóbb a panelekből is ki kell költöztetni az embereket és ezen már most el kellene kezdeni gondolkozni. Lehet hogy a társasházak építői is arra számítanak hogy a jövőben a panelekből költöznek majd át - hosszú távon gondolkoznak - ezért nem baj nekik ha még 10 évig üresen áll az épület. De az alap probléma az összezártság megmarad. Az ősidők óta amikor az emberek csak tehették külön házakban laktak saját portával. Egyszer komolyan gondolkoztam ilyen új éptésű lakás vásárlásán és majdnem ott voltam hogy meg is vegyem. Kettőt is megnéztem. Az egyik már vagy 8 éve épült de jobban megnézve penészedett a lakás. Egy másikat is megnéztem - ez az utóbbi épület 1 éve épült - amibe senki nem költözhetett mert minőségi kifogásokkal nem engedték átadni a minőségellenőrök. Ilyenek az új építésű lakások a 21. században. Fontosabb a haszon mint a minőség és az időtállóság. Mindent olyan spórolósan gyártanak és készítenek az épületektől a használati tárgyakig hogy éppen hogy megfeleljen - vagy már meg se felelnek az elvárt normáknak. Addig bírják amíg garancia van és utána annyi.
2017. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!