Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Székesfehérvár körzetében...

Székesfehérvár körzetében mely falvakat, kistelepüléseket ajánlanátok a családi életünk elkezdésére? bővebben lent.

Figyelt kérdés

Még csak fontolgatóban van, de párommal szeretnénk elköltözni Budapestről, és Fehérvár környéke fogott meg a legjobban.

Különben csupán két éve élünk itt, Erdélyből költöztünk.

Egy kisebb városra, vagy akár falura gondoltunk, mert mégiscsak nyugisabb és gondolom árban is elfogadhatóbb, mint direkt Fehérváron lakást venni (Budapestről nem is beszélve)


Ami a munkahelyet illeti, párom nem irodához kötött, én pedig multicégnél tervezem a jövőm, Fehérvár tartogat pár lehetőséget, de ha gond lenne még Pestre is lehet ingázni.


Itt a kérdésem inkább a saját véleményekre, tapasztalatokra vonatkozik: családi szemszögből mely helyeket javasolnátok?


Köszönöm szépen!


2017. aug. 29. 15:24
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 25 millával tudtok indulni, akkor maga fehérvár is szóba jöhet...

Körülötte a kedvenc falvaim:

Iszkaszentgyörgy, Sárszentmihály, Úrhida, Lovasberény, Fehérvárcsurgó, meg a velenceitó közvetlen környéke.

Ezek a legjobbak szerintem én a legkevésbé cigányfalvak amik ténylegesen percekre vannak fehérvártól...


Én Jenőbe fogok költözni, elhelyezkedése miatt úgy viselkedik mint egy zsákfalu, csak az megy oda, akinek ott van dolga, átmenő forgalom szinte nincs, romából is csak a dolgozó fajta...

Mégis közel van Polgárdi ahonnan akár vonatozni is lehet Fehérvárra, Pestre, Balatonra... + M7 felhajtó is van Polgárdinál...

2017. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha van autótok, akkor Zichyújfalu jó választás lehet. Elég alacsonyak az ingatlanárak és közel van mindenhez (Fehérvár vonattal 20, autóval és busszal 25-30 km). A tömegközlekedés viszonylag rossz, de ha van autó, nagyon jól meg lehet közelíteni (közel vannak a 7-es, M7-es, 62-es, 6-os, M6-os főutak/autópályák, Velencei-tó 10 km).
2017. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
#1-től szívesen megkérdeztem volna mire alapozza, hogy ha valaki erdélyi annak nem lehet pénze, de sajnos törölték a profilját azt írja a rendszer :D
2017. szept. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

#23

Biztos törölték, mert az egy idióta volt, mindenkitől hasonlókat kérdezett.

Csak a mások zsebében turkált, de a kérdésekre nem válaszolt. Vannak ilyen nyomorultak.

2017. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szívesen felhomályosítottam volna, mennyit keresek itt Sepsibükszádon...
2017. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. szept. 6. 15:12
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #20-as, alias #13-as! Ferdítesz. Ez nem az ott lakók jellemzése a városról, hanem egyetlen fehérvárié, aki láthatólag nem szereti egykori lakhelyét. Ez semmit sem jelent, mindenhol laknak elégedetlenek és ostobák.
2017. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem néztek meg egy ingatlanos oldalt, hogy Agárd a drágább vagy Fehérvár? Én megtettem. És egyértelműen magasabbak az átlagárak Fehérváron, négyzetméterenként több tízezer forinttal.
2017. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
100%

Polgárdi:D

15 perc Fehérvár, 15 perc a Balaton kocsival. Nem kicsi város, viszont nyugis. Nem nagyon ismerek erre romákat

2017. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 15. 08:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!