Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Óbuda vagy Újbuda?

Óbuda vagy Újbuda?

Figyelt kérdés

Másodéves egyetemista vagyok,egy év albérlet után úgy döntöttünk amyáékkal,hogy nagyon nem éri meg,így vesznek nekem egy lakást.

Légyszi ne gsertek azzal,hogy elkényeztetett apuci kislámya, nagyon sokat dolgoznak a szüleim,megdolgoznak érte,hogy ilyen színvonalon élhessünk.

Mindenképpen Budán szeretnénk a lakást,1,5 szobásat. Valami nyugodt környéken,ahol azért jó a tömegközlekedés.

Jelenleg Újbudán élek, de Óbuda is nagyon szimpi.

Szerintetek melyik a legjobb csendet,nyugodt környezetet,felszereltséget figyelembe véve? Ahogy viszonylag kevesebb a hajléktalanok, zaklatók száma?

20N



2017. szept. 16. 11:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,Kelenföld egy eléggé borzalmas környék..
2017. szept. 26. 14:05
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát, sok ismerősöm szeret ott lakni, én szeretek ott dolgozni, volt lakótársam ott lakott pár hónapig és ódákat zeng, én pedig munka után időnként a Bikás parkba megyek egyedül vagy beszélgetni barátnőkkel.

Borzalmas környék...

2017. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Húsz éve lakunk Kelenföldön, immáron a második lakásban. Eszünkbe nem jutott máshová költözni. Korábban laktunk másutt is Bp-en, pl. Óbudán is. De hogyha Te tudod, hogy Újbuda borzalmas környék, akkor mi a fenének kérdezgetsz itt. költözz óbudára, és kész.
2017. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Újbuda nem egyenlő Kelenfölddel...

Lágymányos környékére szeretnék költözni.

Kelenföld pl Bartó Béla út vége és Csóka utca,amiről mindenki tudja,hogy eléggé borzalmas...

2017. szept. 27. 14:23
 15/17 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos a Bartók vége szerintem.
2017. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Fehérvári út, Etele út, Hengermalom út, Szerémi út a Trófea környékén, Bocskai út és a Bikás park - szörnyű kelenföldi részek ám!

Minden reggel munkába menet szörnyülködöm a látvány miatt.

2017. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogyha vki eldöntötte, hogy ő Lágymányoson vesz lakást, akkor minek kérdezgeti itt, hogy milyen a többi rész. Olcsóbb valamivel. Csendesnek és nyugodtnak momentán nem nevezném Lágymányost, elég nagy a zajterhelés, a szennyezettség, a forgalom. A Bikás-park környéke ilyen szempontból szerintem előnyösebb. A Szombathelyi térről nem is beszélve.
2017. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!