Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Heves megyében miért olcsóbbak...

Heves megyében miért olcsóbbak az ingatlanok Szabolcs megyéhez képest?

Figyelt kérdés

A két megyeszékhelyt és 30 km-es környékét ha hasonlítom egymáshoz, akkor azt veszem észre, hogy Hevesben sokkal nagyobb a választék, és olcsóbbak is m2 áron a házak, és nem vályogból épült minden második. Pl. tegnap találtam egy nagyon szép portájú, várra néző panorámás teraszú szintes házat, Sirokon, ugyanaz a ház pl. Nyírtelken (legalábbis állapotra, kinézetre) már bő 20 milla, ha nem több. Alagsorral együtt 220m2-ről beszélünk.

Néztem Sirok 5%-os fertőzött, Nyírtelek arányában ugyanannyira (5x annyi lakosra jut 1%).


Nem tudom mire fel, munkalehetőség itt sem több véleményem szerint mint Hevesben. Elég megnézni a hirdetőoldalakat.



2017. szept. 18. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs rá magyarázat. Talán csak annyi, hogy akik feltöltik a hirdetéseket, a környékbeliekhez igazítják a sajátjukat, hogy el is tudják adni. Valamikor ez elkezdődött és azóta ez így megy.

Ráadásul Heves sokkal szebb mint Szabolcs.

2017. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ez jelent valamit neked, én Szabolcsba soha nem költöznék, mert nincs egyetlen hely sem, ami nem fertőzött, csak esetleg többé vagy kevésbé, de az ottani kevésbé is sok nekem.

Ellenben Hevesben lehet találni (...ma még) tiszta településeket is.

Pl. Hevesvezekény, Mikófalva, de van több is.

2017. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán a cigány lakosság miatt. Nem vagyok ugyan ismerős arrafelé már vagy fél évszázada, de azt tudom, hogy Hevesben inkább kolompár cigányok laktak, és az nem kifejezetten egy dolgos népség, ha érted, mit akarok mondani.
2017. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!