Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr vagy Székesfehérvár. Hol...

Győr vagy Székesfehérvár. Hol laknátok szívesebben?

Figyelt kérdés

A család felállása, 2 felnőtt, 2 általános iskolás gyerek. Fontos, hogy családi ház legyen, ikerház is szóba jöhet. Tömegközlekedéssel is elérhető legyen a belváros, (ne 1- 1,5 óránként járjon egy busz.) Erdő vagy folyó vagy tó legyen a közelben. Keret 45-50 M Ft. Győrt részben ismerem, nem vagyok beájulva tőle Szfvárt egyáltalán nem ismerem. BP-re a párom nem menne, falu sem jöhet szóba, kérem ezeket ne is ajánlgassátok, de más ötleteket szívesen fogadok.

A válaszokat előre is Köszönöm.



2017. szept. 26. 13:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt sem árt megnézni. Igaz 3 éves adat illetve cikk, de lehet benne a mára vonatkozó tény is.


[link]

2017. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a fehérváriak válaszait is. A kirándulóhelyek szempontjából valóban jobb az elhelyezkedése . Amint lesz időm egy , ha tetszik akkor több hétvégén is körül fogok nézni a városban. A bűnözési térkép sajnos nem működik, külön ablakban sem.
2017. szept. 28. 11:56
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét városban általánosan jó a közbiztonság, de azt tudom, hogy Győrben valamivel rosszabb. És ez már jó régóta így van.
2017. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%
A linkből kiderül, hogy a nagyvárosok közül Fehérváron a legjobb a helyzet.
2017. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Akkor nem is értem a fehérvári czigányozást, Győrben is van olyan környék ahol tobzódnak, ráadásul a belváros közelében. Az ingatlanok is úgy tűnik valamivel olcsóbbak a fehérvári Öreg-hegyen , mint mondjuk Győr-Révfaluban. Google Mapen már jártam arra, de élőben azért más lehet.
2017. szept. 29. 09:36
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy Székesfehérvárra költöznék, de az én egyéni szempontjaim miatt. Itt lennék közelebb a családtagjaimhoz, kedves rokonaimhoz és nem látok semmi olyasmi kirívót, amiért Székesfehérvár élhetetlen lenne.

Csak jól kell megválasztani az ingatlant.

2017. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Olyan város már nincs, ahol nincsenek cigányok.
2017. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól tudom, valamivel magasabbak az átlagárak Fehérváron, mint Győrben. Öreghegynek is vannak olcsóbb és drágább részei. Szép városrész. Akad ott látnivaló is. Olvasd el a városrészről szóló Wikipédia-szócikket. [link]
2017. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
21%

Ha nem elég meggyőző akkor védjétek továbbra is Sz.fehérvárt és környékét.


[link]


Elég előkelő helyen van, pl. Miskolc után...

2017. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nekünk nincs kiterjedt rokonságunk, akik vannak azokkal is ritkán tartjuk a kapcsolatot. Karácsony, Húsvét , évente egy-egy temetés, nyáron sütés-főzés és ennyi szóval ez nem szempont. Barátok meg jönnek, mennek.

Fehérváron nincs olyan széleskörű felsőoktatás, mint Győrben . Nem tudom, mennyire jellemző , hogy a diákok bejárnak-e BP-re vagy ott albérletben vannak. Vonattal 1 óra a menetidő és még legalább ugyanennyi lehet a buszozás a 2 városban. Egy BP-i albérlethez képest ez napi 2 óra plusz, sokat lehet vele spórolni viszont az éjjelig tartó bulik nekik így kiesnek vagy hajnalig kell bulizniuk :)

2017. szept. 29. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!