Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr vagy Székesfehérvár. Hol...

Győr vagy Székesfehérvár. Hol laknátok szívesebben?

Figyelt kérdés

A család felállása, 2 felnőtt, 2 általános iskolás gyerek. Fontos, hogy családi ház legyen, ikerház is szóba jöhet. Tömegközlekedéssel is elérhető legyen a belváros, (ne 1- 1,5 óránként járjon egy busz.) Erdő vagy folyó vagy tó legyen a közelben. Keret 45-50 M Ft. Győrt részben ismerem, nem vagyok beájulva tőle Szfvárt egyáltalán nem ismerem. BP-re a párom nem menne, falu sem jöhet szóba, kérem ezeket ne is ajánlgassátok, de más ötleteket szívesen fogadok.

A válaszokat előre is Köszönöm.



2017. szept. 26. 13:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Vonattal akár 45 perc alatt is föl lehet érni Pestre, sőt, még rövidebb lesz ez a menetidő, ha végre üzembe helyezik az új bizt. bert, és akkor 160-nal mehetnek majd a vonatok.

Egyébként szerintem elég kicsit a valószínűsége, hogy pont az fogja érdekelni a gyereket, amit a győri egyetemen tanítanak, és Fehérvárról Pestre járni sokkal egyszerűbb, mint Győrbe. És Pesten ugyebár lehet válogatni.

Egyébként a fehérvári felősoktatás nagyon gyorsan fejlődik, szerintem 10-15 éven belül reális esélye van egy önálló fehérvári egyetemalapításnak is. A Kodolányi haldoklik, de az sok mindenkit már nem érdekel. Most az Óbudai és a Corvinus fejleszt nagyon a városban az önkormányzat támogatásával.

2017. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb Fehérvárról Pestre járni, mint *Győrből.
2017. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
19-es, nézd meg a fenti linkeket is...
2017. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Győrből biztos nem járatnám egyiket sem naponta Pestre, viszont rengeteg szak van már Győrben is, persze lehet a sok a kamu szak, nem mélyültem el a még a témában. Szóval szerinted Fehérvárról teljesen megszokott dolog bejárni Pestre?
2017. szept. 29. 12:51
 25/29 anonim ***** válasza:
Mindenesetre kérnénk még majd életjelet, visszajelzést, kinek is volt igaza.
2017. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Sok a csaló Fehérváron, mégsem betörők vagy agresszív támadók.
2017. szept. 29. 13:47
 27/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem megszokott, de azért járnak Pestre Fehérvárról, ahogy Pestről is Fehérvárra. Nagyon egyszerű a két város között közlekedni, az tény. Busszal is megoldható. Mivel a buszok az M7-esen mennek, így azokkal is viszonylag gyors.
2017. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy-két Pestre ingázót, de nem vagyok velük napi kapcsolatban, így az ő véleményüket nem tudom most kikérni.
2017. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy kinek higgyen az ember.

Egy másik kérdezőnek ezt a választ írta valaki:

„- Győrben akad munka, a belváros gyönyörű, de összességében egy nagyon lepukkant iparváros (az óvároson kívül a belváros többi része is gázos, városháza, vasútállomás környéke putri). ... Székesfehérvár külvárosai sokkal rendezettebbek, és a belváros is hasonló szépségű, jó közösségek vannak, sok a lehetőség és gyorsan fejlődik a város.”


Most akkor kinek higgyen az ember?

2018. júl. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!