Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik lakást vennétek meg...

Melyik lakást vennétek meg inkább?

Figyelt kérdés

Relatív drága környéken (BP) van mindkét lakás. Paraméterek (helyiségek,m2, szobaszám, ár) kb ugyan az, csak az egyik tetőtéri a másik pedig lapostetős társasház legfelső lakása.

Melyik jobb későbbi eladás szempontjából? (tetőtéri vagy zárólakás?)



#tetőtér #zárólakás #legfelső lakás
2017. szept. 29. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt vedd meg, amelyiket amikor láttad, hangulatában közelebb állt a szívedhez, képes vagy otthonodnak tekinteni.

Mert gondolom közlekedés, ellátottság, rezsi, lakók összetétele nem befolyásol, mindkettőnél hasonló.

2017. szept. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Lapostetőset, ha az nem ázik be. Tetőtértől nekem kausztrofóbiás hangulatom van.
2017. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem kikészít a tetőtér, pedig ott nőttem fel és szerettem. Ma biztosan nem választanék megvásárlásra ilyet. Összenyom, olyan érzésem van, mintha megfulladnék a ferde falaktól. Berendezni sem egyszerű, tehát én ilyet tuti nem választanék.
2017. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én lakom, beépítették a tetőteret, 4 lakás kapott ott helyet.

Ebből 2 egyáltalán nem ferde falú, teljesen szabványos lakás, a két szélsőnek ferde az EGYIK fala - úgy 1,60-tól - és hatalmas teraszaik vannak.

Nem lehet látatlanban véleményt mondani.

2017. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A lakás milyenségétől függ a későbbi eladás is. Én soha nem vennék tetőtérit, annyira utálom a ferde falakat. Másvalaki pedig romantikusnak találja. Nem vagyunk egyformák.
2017. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Zárószinti, lapostetős, 70-es évekbeli lakásban lakok, elég régen. Itt karbantartják a tetőt, biztos nincs hőszigetelés, csak vízszigetelés, a lakás délkeleti fekvésű, középső lakás (nem panel), jó meleg. Télen jó, de persze nyáron sztem ma már mindenhol nagyon meleg van. Tetőtérről mindig azt olvasom, milyen meleg, úgy érzem, mintha rosszabbnak írnák le, mint az enyémet. Az eladás szempontjából: a zárószinttől rengetegen félnek, mondván, hogy beázik, meg minden. Holott ha normális a közösség, és rendben tartják, nincs vele semmi gond. Én kertesbe szeretnék menni, szóval tippet nem adok: de én kertesbe is szívesen mennék lapostetősbe. Nem szeretik az emberek, de egy kockaház újracserepezése 1 milla, énfelettem meg a bérházban a kb. 600 m2 tetőt csinálták meg asszem 1,2-ért a disznóperzselővel, meg kátránylappal. Na, csak ennyire vagyok vele elégedett egyébként.
2017. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!