Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyem 8. kerületi rész?...

Milyem 8. kerületi rész? Egyes villamos vélemények?

Figyelt kérdés

Barátommal kinnt élünk most Szlovákiában. Fel fogunk költözni Budapestre. 14 éves koromig én Budapesten laktam, a Hungária körúton. Akkor sem volt annyira jó környék(finoman szólva). Most 19 éves vagyok, az elmúlt 4 évben nem jártam Budapesten. Azt szeretném kérdezni,hogy tudom, hogy hős utca 10.kerületi része nagyon gettós. De mi a helyzet a 8.kerületi részével? Google térképen jónak tűnik, de mivel ott van a túl oldalon a "gettó", vannak fenntartásaim. Barátom szerint az a része már jó. A hungáriához közelebb eső részén az utcának egy új házban lenne egy jó lakás, amit távoli rokonoktól bérelnénk, magyarul megkapnánk majdnem ingyen. Nem ott szeretnénk leélni az életünket, de a kérdésem az hogy 19 éves lánynak és 20 éves fiúnak, ahol a lány 4 éve nem volt Pesten, a fiú meg kb soha, mennyire beválalható a környék? Egyes villamos milyen? A drogosok átjönnek a 10.kerületi részről? Köszönöm elölre is a tapasztalatokat, véleményeket.

19/L


2017. okt. 2. 22:04
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Jajajajj. Nem akartam én ekkora harcokat kirobbantani itt😂...

Végül odaköltöztünk, annak ellenére hogy mindenki ellenezte a környezetünkben...

Nos a környék nem a legjobb, de már vannak haverjaink a gettós részből is, mindig köszönnek, meg megdicsérnek hogy milyen csinos vagyok, nem bántanak, sajnálnivalóak. Stadionok is tök oké szerimtem, gyerekek én laktam a Luník 9nél is. Na ahhoz képest imádom Budapestet😍

Barátomat kicsit sokszor igazoltatjáj az egyes villamoson. De semmi baj a Hős utca nyolcadik kerületi részével (nem a tizedikessel)...

A hely ahol atrocitás ért az az Kálvária tér (kis naiv lányként simán kimentem oda futócuccban)

A lényeg köszönöm mindenki válaszát, mostnár budapestiek vagyunk mi is :)))

2018. márc. 21. 19:16
 22/27 anonim ***** válasza:

Melyik része nem a legjobb?


Mit keresel Te a 10. kerületi részén? Vagy a Penny Market környékén találkozol "Tesóékkal"?

2018. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Villamosmegálló, Penny Market, igen ezek azok😂. Villamoson is vannak arcok, dehát így izgalmas az élet.

Barátonmal mentünk már át a 10.kerületes részre pojénból. Hát nem volt jó pojén😂

2018. márc. 21. 21:11
 24/27 anonim ***** válasza:

Én autóval, mert kezdő vezetőként gyakorolgattam és Rokonom arra irányítgatott el. Hát elég is volt.

A villamosmegállóban vannak rendőrök sokszor meg a tövében van az egyik jó nagy térfigyelő kameránk.

A Mol és a Penny között pedig rendőrbódé, picit arrébb újabb nagy térfigyelő kamera.


Egyik héten tűz volt az egyik Hős utcai tömbben. Sajnos eloltották.

Pedig az embereket kimenekítették a lakók zöme pedig önkényes lakásfoglaló, így hagyhatták volna leégni.

Tudom, ez nem így megy.

2018. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24: És kiderült, hogy szándékos volt vagy véletlen?
2018. márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom véletlen volt
2018. márc. 22. 18:18
 27/27 anonim ***** válasza:
Bírom akik okoskodtak hogy mennyire békés az 1-es villamos, aztán mai napig hírekben van. Most speciel injekcióval megszúrtak egy random anyukát.
2018. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!