Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 10 millióért Pest megyében hova?

10 millióért Pest megyében hova?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


10 millióért szeretnék ingalant venni Pest megyén belül valahol, amire nem kell még ugyanennyit kapásból rákölteni. Lakás és ház is megfelelne 40nm-től. Autó van, olyan hely kéne, ahonnan könnyen, gyorsan bejutni kocsival bp-re, ha tömegközlekedés is választható opció az mégjobb. Nyilván fontos a jó kzzbisztonság, hogy élhető hely legyen. Tippek mely településeket érdemes megsasolni?



2017. okt. 13. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ahol nem kell még ennyit rákölteni, ott kb az utcára nem mersz majd kimenni.....
2017. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Maglód, Pécel, Mende, Sülysáp, Gyömrő, Üllő, Vecsés, Csömör.
2017. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Maglód, Pécel azért még nem olyan olcsó, de a többi van ennyiért is.

Esetleg még Kóka.

(ezek a 17. kerülethez vannak kb. 25-60 percre, a XVII. a belvárostól szintén 1 óra)

2017. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Ezen a környéken lakom, ki lehet fogni Maglódon és Pécelen is 10 millió körül 40 m2-est, csak időigényesebb.

Kóka tele van cigánnyal.

Az általam írottak közül a legmesszebb van Sülysáp, ahonnan zónázó vonattal nem egészen 40 perc a Keleti, ami Budapest szívében van.

2017. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, gyömrői vagyok, ha itt jó állapotút kifogsz 10 millióért, akkor légyszi szóljatok privátban nekem is, mert pár hónapja bontásra ítélt vályogot láttam "telekárban" 14M-ért (félreértések elkerülése végett meg is vették azóta!), pedig itt szeretnénk a környéken venni, csak túl sok pénzünk nincs...


Sülyben, Mendén szerintem reális lehet, és a tömegközlekedés errefelé (minden híreszteléssel szemben) az esetek többségében megbízható. A közbiztonság errefelé összességében jó, de Sülysáptól kifelé romlik a helyzet.

2017. okt. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gombáról mi a véleményetek?
2017. okt. 14. 08:05
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Hehe Csömörön??? Egy üres telek is többe kerül. Veresen nezz körül.
2017. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ráckeve és attól északra a csepel-szigeten bárhova.
2017. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bag, Aszód, Tura
2017. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aszódot nem ismerem, Bagon szinte más sincs mint cigány, Turán is többségben.
2017. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!