Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 20-22M forintért tudok magyaro...

20-22M forintért tudok magyarországon ( ha lehet pest megyében) valamelyik településen vagy városban családi házat venni? Nem baj, ha nincs munkalehetőség helyben, szoftverfejlesztő vagyok, elég ha havonta párszor felmegyek Budapestre!

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ne legyen cigánytelep és az emberek se legyenek olyanok mint pár településen, hogy átmászkálnak a szomszéd kertbe stb... Ráckevét nézegettem eddig, az jónak tűnik, de kíváncsi vagyok van e még valami lehetőség. Ennyi pénzem gyűlt össze 12 év alatt ( mióta dolgozom) és most szeretnék az 1 szobás garzonból kimozdulni és friss levegőt szívni.
2017. dec. 26. 18:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja és egyáltalán nincs semmilyen cigánytelep, az inkább Budakalász-Pomáz és főleg Csobánka körzetében van. Vannak persze, de nem sokan és ezek dolgozó emberek.
2017. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2017. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

10-es a Dunakanyarban ennyiért nem fog házat venni ha csak hozzá nem csap egy nagyobb hitelt.

Nekem Nagytarcsát is ajánlották.

De én a gyerek miatt Veresegyházra fogok menni.

2017. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A Dunakanyar pesti oldalán simán lehet ennyiből venni házat. Kismaroson, Verőcén, Nagymaroson is akad bőven jó állapotú kisebb ház ennyiért, c típusú meg egy szál sem sehol.
2017. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
senki nem használ ki, egyszerüen nagylábon élek :D azért minden évben nyaralni is megyek, és nem sajnálom a pénzt magamra stb....
2017. dec. 27. 15:41
 16/19 BalintRamPage válasza:

Erdőkertest ajánlom

*Közel van Veresegyháza

*Normális emberek

*Nem sok idő felmenni Pestre

*Nyugis hely

2018. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem még jó pénzt is gyűjtött szoftver fejlesztőként ismerve a magyar helyzetet. Sok magyar cégnek dolgozó programozó ismerősöm van és szoktak panaszkodni hogy csúnyán kihasználják őket. Sok tízmilliós szoftvereket írnak és havonta csak annyit kapnak amiből még normálisan meg tudnak élni de félretenni már nem sokat tudnak. Az építőiparban dolgozok és ott is ez van. Aki kommentelő lenézően életképtelennek tart minket keményen dolgozókat azokról mindig kiderül hogy valamelyik cég haszonlefölöző vezetői. Ez Magyarország ahol sokkal durvább a kapitalizmus mint az USAban. Az ön helyében én nem Magyarországon akarnék maradni hanem külföldre mennék. Ebből a pénzből könnyen lehet új életet kezdeni külföldön ahol azzal szoftver fejlesztő szakmával egy év alatt meg fog keresni annyit mint amennyit 12 év alatt Magyarországon. Én egyszerű gipszkartonozó munkákat szoktam kapni külföldön de a magyar fizetésnek minimum az ötszöröséért. Vannak ismerősök akik mindig szólnak hogy van munka de a többi rajtam múlik és jól fizetnek. Munka is rendszeresen van és csak egszerű gipszkartonozással sokat keresek. Akkor egy szoftver fejlesztő a sokkal magasabban kvalifikált munkájával még az én pénzemnek is a többszörösét kell hogy keresse. Több programozó ismerősöm van és közöttük vannak távmunkában dolgozók. Az ilyen távmunkákra nem építeném fel az életemet. Mindig lesznek újabb emberek akik szükségből kevesebbért is megcsinálják a munkát Magyarországon és akkor nem lesznek megbízások. Egy külföldi rendes bejárós munkahely való neked amire lehet alapozni. Az se teljesen biztos de mégis biztosabb mint egy távmunka és legalább lesz külföldi referencia is amivel már könnyebb egy másik külföldi cégnél elhelyezkedni. Fogadd meg egy vén róka tanácsát és addig vágj neki a világnak amíg fiatal vagy és van lehetőséged.
2018. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Győr
2018. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Győr szuper város de mióta van Pest megyében? Erdőkertest én is javasolom.
2018. jan. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!