Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Panelban szélső lakás előny...

Panelban szélső lakás előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
Gondolom nyáron melegebb, télen hidegebb, viszont csendesebb.
2018. jan. 17. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előny. Egyáltalán nem hideg a szélső lakás se. Van vagy 24 fok. És csendesebb, nem zajonganak körbe, szerintem ez többet ér a + 0,5 foknál.
2018. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1 # -es hozzászólását támogatom.
2018. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, további véleményeket is szívesen veszek.
2018. jan. 17. 23:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elhelyezkedés függő, mi délnyugati oldalon vagyunk, 9.emeleten, nyáron nehezen viselhető a hőség... hiába szellőztetünk nem ér semmit... leengedett redőnyökkel a legjobb úgy talán elérhető hogy picit hidegebb legyen bent mint kint.. pl ha kint 36, akkor bent 33...

Idén már lesz klímánk.

2018. jan. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhelyezkedéstől függ. Mi is délnyugaton vagyunk, nyáron elviselhetetlen a hőség klíma nélkül :)
2018. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évig béreltem egy legfelső, legszélső lakást. Imádtam!!! Se fölöttem, se körülöttem nem zajongott senki. Hőmérsékletben szerintem nem lehetett olyan sokkal rosszabb, mint a többi. Panelprogramos volt, nem volt hideg sosem, pedig minket 3 irányból fújt a szél. Melegnek brutál meleg volt, de szerencsére volt a klíma gyorsan áthűtötte. Én szeretem a meleget, úgyhogy napi 1-2 órát ment csak a legmelegebb napokon is. Szerintem sokkal jobb, mint a középső lakások.
2018. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
+ az sem mind1, milyen a lakás, lehet e kereszthuzatot csinálni, vagy minden ablak ugyaarra néz... na ha egy ilyen lakás nég délnyugati is, azt hívják szaunának...
2018. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem szabad venni, aminek minden ablaka egy irányba néz!! Télen-nyáron katasztrófa, nem lehet normálisan átszellőztetni.
2018. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!