Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik kerületet tudnátok...

Melyik kerületet tudnátok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
Nem igazán ismerem Budapestet, ezért kérem a segítségeteket. Körülbelül 17-20 millió forint értékben szeretnék venni egy lakást, lehetőleg egy szép állapotú, beköltözhetőt. Se időm, se pedig pénzem nem maradna a felújításra. Nem baj ha közlekedés szempontjából nem a legjobb, de azért 1 óránál többet jó lenne ha nem kéne utazással töltenem. /nem tudom hogy Pesten ez jónak vagy rossznak számít e/ Még a közbiztonság ami fontos lenne, meg a kúltúrált környezet. Ne legyen baj ha éjjel egyedül kell hazamennem mondjuk egy buliból. Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2018. jan. 22. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

nem eltem ott csak fogok jovore

de sokszor megyek at ott kocsival es latom milyen lepukkant mifele nep jon megy, illetve a minap ott voltam kozmetikusnal es igazabol alig vartam hogy elerjem a kocsit..


en a XIX. keruletben nottem fel a Wekerlen, ott nem volt gondom a kozbiztonsaggal, oda nem jar metro, nem nagyon ernek el odaig a kisebbsegiek, ez a kulso keruletkere altalanossagban igaz

2018. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én 2 évet éltem a 19-ben a határ úton szálltam fel az 50-es villamosra és a villanytelepig mentem.

Tele van kisebbségivel és csövessel az a rész!

Lehet a Wekerle nem de én pont fordítva látom ahogy te.

Újpest meg tele van zöldterülettel, sétáló utcákkal, csöves 1-2 van és kisebbségit is alig látok. A 19-ben a panelban a szomszédaim is cigók voltak és ott a kaput is csak kulccsal ráadásul kettővel lehetett nyitni, hogy bemenj a 10emeletes panelba. Ez 2005-2006ban volt, nagyon örülök, hogy elköltöztem Újpestre mert 100x jobb hely.

De ezek szerint mindenki máshogy látja, mondjuk Wekerle az kispest legjobb része...

2018. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként 19-ben van a hírhedt Havanna lakótelep is...

De abban igazad van, hogy Káposztáson is kevés a kisebbségi mert oda már nem ér ki a metró és az is Újpest...

2018. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Egyébként 19-ben van a hírhedt Havanna lakótelep is... "

Majdnem eltaláltad..

2018. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A Százados negyedben szerintem van egyébként ennyiért lakás - bár ki tudja. Családos, fiatalos, csendes és zöld környék. Nyugodtan odamehetsz, megnézheted a környéket bármikor.

A MÁV-telep része kevésbé jó és a Penny környékén vannak arcok, sajnos a X. kerületi Hős utca miatt.

Amúgy teljesen jó.

A Hős utca Százados úton túli része is már 100%-osan jó.

2018. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én amúgy Kelenföldet csípem még nagyon, de kimondhatatlanul túlértékelt. Annak ellenére is, hogy szerintem nagyon élhető, egy 50 nm-es, 4. emeleti, lift nélküli házban levő, konvektoros fűtésű lakást pl 25 millióért sokallok.

Annak a városrésznek is vannak kerülendő utcái, ott talán lehet AMÚGY normális áron lakást találni. :D

2018. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotak! Jelenleg a IV. kerület áll nyerésre, az a legszimpatikusabb:)
2018. jan. 28. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!