Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újpalota, Újpest vagy Káposztá...

Újpalota, Újpest vagy Káposztásmegyer?

Figyelt kérdés
Lakásvásárlás előtt állok, nem igazán ismerem egyik környéket sem. Melyiket tudnátok ajánlani? Elsősorban olyanok válasza érdekelne akik laktak/laknak is ott és nem csak hallomásból vannak isformációik. Köszönöm!

2018. jan. 23. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Újpest-Városkaputól jár a Mogyoródi-patakig (Budapest határa) a 122-es busz busz. Igaz, most a pótlóról kell átszállni,de egyébként ez a 3-as metró megállója is.
2018. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen valóban de nem ez a kérdés vahy lényeg.... mitől újpalota lett a 3.
2018. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsó kérdező Újpalotai vagy?

Én egyre kevésbé szeretek kijárni oda a pólusba meg Àzsia centerbe is vàsárolni mert iszonyatosan sok a kocsi és a tömeg. Újpest nagyon fel lett fejlesztve sok park, futópálya, játszótér megújult, rendelők, uszodák. A piaca is nagyon jó azt most újítják fel. Ezeket kevésbé látom Újpalotán de nem élek ott csak járok arra...

2018. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én Újpalotán laktam 25 éven keresztül. A környék állapota évről évre romlik. Tavaly nyáron a bódés csöveseket sikerült végre kipaterolni az erdőből, de hát ez ugye csak időszakos siker. A környéken rengeteg az alkoholista. Nyáron mondhatom élvezet őket hallgatni hajnali 3-kor is. Kertvárosi szemmel én sem írnám, hogy rossz környék természetesen :)
2018. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Újpalotán vettünk lakást a lányomnak tavaly.. Teljesen rendben van. Persze nem a legelegánsabb kerület, de jó, és szuper a tömegközlekedés.
2018. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
79%

Újpalota egy leharcolt, szemetes, ócska betondzsungel. "Érdekes" emberekkel és etnikummal.

Káposztásmegyer kellemes, nyugodt.


Kápon a közlekedés ótvar BKV-val, Újpalotán az jobb. Ha kocsid van, mindenképpen Kápot válaszd!

2018. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!