Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit gondoltok erről? A félelme...

Mit gondoltok erről? A félelmem, hogy vegyes falazat, ez olyan mint a vályog, óvakodni kell tőle? Inkább téglát nézzünk ebben az árban és azt felújítani? www.ingatlanrobot.hu/elado/haz/1399363_Elado_haz_Erdokertes_ 18900000_109_nm. Html

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 09:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy nem jön össze a 2-ik képen levő alaprajz a ház külső képével (7-ik kép)

A kiugró rész (konyha) elől a hiányzik az alaprajzon szereplő szoba és kisszoba. Vagy hogy van ez?

2018. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ez csaló hirdetés, elcserélték a ház külső képét és a belsőt, illetve az alaprajz se egyezik meg. Ki kellene menni és a helyszínen megnézni.
2018. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Megegyezik az alaprajz, nézzétek meg jobban, a nyílászárók is stimmelnek.


Amúgy mi kerül ebben ennyibe? CSOK nyomta fel az árakat, vagy BP viszonylagos közelsége?

2018. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#13

Nem egyezik meg az alaprajt, vagy akkor vajon miért nem fényképezték le az egész házat?

A kiugró rész a konyha-étkező, előtte van az alaprajzon egy szoba és egy kisszoba, viszont a külső képen a konyha-étkezőnél vége a tetőnek.

Amellett abszolút nincs szinkronban a külseje a belsejével, belül egész jó, kívülről meg egy tákolt putri.

2018. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14-es vagyok, még annyit:

Nézd meg ezt a képet, a konyha előtt van az utcai kerítés.

Akkor az alaprajzon levő 2 szoba az utcán van?

[link]

Ráadásul az OSB-s vagy milyen toldalékot agyba-főbe fényképezik, de a két utcai szoba nincs semelyik külső képen.

Itt valami nagyon nem gömbölyű.

2018. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nézd csak meg jobban a 7. képet. Ott látni, hogy a kiugró részen túl, elől is van még egy tetőrész, ugyan olyan dőlésszöggel, mint a hátsó része. Látható, hogy a kiugró részen túl is vannak kúpcserepek, tehát ez a ház még elöl is folytatódik.


A kerítés hollétét ebből a nézőpontból nem lehet meghatározni.


Annyi biztos, hogy az alaprajz és a bentről készült képek egyeznek.


Most már én is észrevettem egy apróságot, ami bizonyíthatja, hogy két külön házról beszélünk.

A 8. és 9. képen érdemes nézni az ablakokat. Látható, hogy tokosztó van bennük, illetve ami a 8. képen van, az körülbelül 2*1 méteres.

Míg a 7 képen ugyanaz az ablak 1*1 méter, és egyik ablakon sincs tokosztó.

2018. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16

Igazad van, az ablakok nem stimmelnek!

Rejtélyes.

Esküszöm kedvem lenne odamenni és megnézni, csak sajnos nem a szomszédban van.

2018. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#16

Nekem még az is érthetetlen, hogy a kis ablak, ami a két szekrény között van az van a külső képen szemből.

Akkor a két nem egyforma "nagy" ablak, amik elvben majdnem sarkot képeznek, hol vannak?

Az egyik megvan oldalt, lejjebb mint a kis ablak, de a tervrajzon a két nagy ablak egymással szemben van.

A kis ablakkal szemben nem lehet a másik nagy ablak, mert ott a ház belseje van, pedig úgy képeznének sarkot, ahogy a 9-es képen belülről van.

Vagy már belekeveredtem?

2018. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Gondolom a 8. képen lévő kis ablakra gondolsz.

Az egészen egyértelmű, hogy az utcára néz!

2018. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

De ha megnézed a 8-as képen a méretét és a formáját, akkor szerintem ez van a 7-es képen szemből (a lámpás falon)

Mert ha az a kis ablak az utca felé nézne, akkor a lámpás falon kellene a legnagyobb ablaknak lennie.

2018. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!