Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valaki, aki fundamenta lakáska...

Feketeszisza kérdése:

Valaki, aki fundamenta lakáskasszánál van, letudná irni, mi a pontos menete?

Figyelt kérdés
Megkeresett engem egy fundamentás képviselő,azonban túl szépnek tünt,amit mondott,plusz gondolom neki ez jutalék,szóval rábeszélne,hogy nyissunk számlát. hülyeséget nem akarok csinálni..akinek van ilyen számlája,letudná irni a tapasztalatokat..?
2018. febr. 19. 09:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Persze, de azért egy havi részletet megspórolni évente nem olyan rossz ám...:)

Valamint én még mindig azt mondom, hogy a futamidő végéig fix törlesztő azért az nagyon nagy plusz és biztonság.

2018. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy felhasználóbarát jelzáloghitelt is lehet a futamidő végéig fixálni.
2018. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Persze, de annak nagyobb a törlesztőrészlete.

(Legalábbis két éve amikor felvettem, akkor végigjáratam ezt a témát)

2018. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
de 2 éve még nem volt fogyasztóbarát hitel, hisz tavaly vezették be. A kérdés viszont most lett feltéve, kár a 2 évvel ezelőtti kondíciókkal dobálózni.
2018. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt két lakástakarékunk amikor lakást vettünk, de nem nyúltunk hozzá. Niytottunk még kettőt, közeli rokonok nevére. Arra tökéletes, hogy a kamatokat csökkentse az állami támogatással.

Azért a semmire nem venném fel a max hitelét ennek sem. Az én elvem szerint akarásnak nyögés a vége. Semmit nem adnak ingyen a mai világban.

2018. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem két évvel ezelőtti dolgokkal dobálózok, ez most is érvényes azért, még ha kisebb is az olló nyitása
2018. febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Minél több időre fixálok, annál drágább a hitel, vagyis annál magasabbak a törlesztők, ez tény. Meg kell fontolni ki mennyi idő alatt tudja kinyögni a tartozását, illetve mennyire rizikózik. Akik biztosra mennek, inkább a drágábbat választják, hosszabb időre fixálva.
2018. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

bankmonitoros kalkulátorral ránézve a LTP-s hitelek 10 éves pénztár mellett 6% feletti THM-mel kezdődnek, míg 20 évre fixált hitelt az LTP összegére vetítve már 5,5% körüli THM-mel is látok (persze bőven az LTP-s THM felett is van ajánlat).


(az LTP-s ajánlatok lap legalján igaz van valami 3,47% THM-es fundamentás ajánlat, de sehol sem találom, ahhoz milyen feltételek szükségesek, ill. az összehasonlító miért nem azzal kezdi, ha az a legjobb - ha ez valós és halandó embereknek elérhető, akkor meghajolok - tényleg érdemesebb a fundamentás ajánlatot megnézni a hitellel szemben, de valószínűleg nem véletlen került ennyire a lap aljára)

2018. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mi fél éve vettünk fel hitelt (4% THM) és akkor pont az az időszak volt, amikor nem érte meg az ltp-hez nyúlni pénz szűkében. Most nem tudom mi a helyzet.


Egyébként azt sem tudom van-e valóságalapja, de sokan azt mondják, az online kalkulátorokat is pénzelik és bizonyos kereteken belül azt hozza legkedvezőbbeknek, aki "többet fizet".

2018. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Sziasztok!


Biztos, hogy nem tud senki olyan feltételekkel hitelt adni, mint a Fundamenta. A Fundamentánál, nemcsak a kamat fix, hanem a törlesztőrészlet is. A banki hiteleknél a kisbetűs részben ott van, hogy ha a jegybanki alapkamat változik, akkor a törlesztőrészlethez is hozzányúlhatnak... Persze ezt nem mondják el, de attól még ott van.


Mindenhol le fognak venni pénzt, ha nem az elején akkor kiutaláskor, mi is így jártunk az OTP-nél...


A FUNDAMENTA a legjobb,és a leg ügyfélbarátabb, rugalmasabb bármelyiknél,ez biztos!

2018. márc. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!