Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valaki, aki fundamenta lakáska...

Feketeszisza kérdése:

Valaki, aki fundamenta lakáskasszánál van, letudná irni, mi a pontos menete?

Figyelt kérdés
Megkeresett engem egy fundamentás képviselő,azonban túl szépnek tünt,amit mondott,plusz gondolom neki ez jutalék,szóval rábeszélne,hogy nyissunk számlát. hülyeséget nem akarok csinálni..akinek van ilyen számlája,letudná irni a tapasztalatokat..?
2018. febr. 19. 09:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Na azért ezt így kijelenteni...

Hallottam én már a rókás kasszáról jót is rosszat is, de azt hogy a legjobb lenne még csak a tanácsadóiktól hallottam, meg a cikknek álcázott fizetett cikkeikből olvastam (leszámítva az előző hozzászólást).

Lehet, hogy egyes területen jobbak, de úgy a komplett szolgáltatáscsomagot tekintve csak az átlagban lehetnek.

Rájuk kell keresni a neten, tájékozódni és máris találni "rémtörténeteket" az ügyfélbarát hozzáállásukról, rugalmasságukról.

2018. márc. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21-es igazad van az üzletkötők ugyanolyan gázok, Faterommal 73évesen simám kötöttek Fundamentát, pedig szerintem életkor miatt az elég rizikós.

A Fundamentában az állami támogatás ami nagyon jó és nem nagyon tudok másik befektetést amiben ez lenne...

2018. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!