Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyedülálló nőként elköltözök...

Egyedülálló nőként elköltözök otthonról, melyik előnyösebb lakás vagy ház vásárlás?

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

A kérdező életkort nem irt,ez nagyon fontos lett volna

Nem gondolom 30 évesen egyedül akarja az életét leélni .

Mert gyorsan bővülhet a létszám .

60 körülinek már nem ezen a téren kellene érdeklődni ,bocs.

Úgy látom a válaszokból a kertes házakat nagyon kerülik,mert ott nagyon kerülni kell a tunyaságot ,okos telefonnal a kézben nem lehet dolgozni .

Vannak akiknek még 1 cserép muskátli öntözése is gondot okoz .

Azért mégsem véletlen menekülnek ki a panelokból családi házakba .

2018. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Utolsó! Mint ahogy a nevében is benne van CSALÁDI ház. Más családdal ott lakni, ha van egy férfi a ház körül és a gyerekeknek is jobb, ha ki tudnak menni az udvarra játszani akár szülők nélkül is. Én is nagyon szívesen fogok családostól a lakásból családi házba költözni.

Azonban egyedülálló nőként biztosan nem bénáznék egyedül egy házban, mondom ezt úgy, hogy imádom a virágokat ültetgetni, gondozni az erkélyen jelen pillanat is nyáron.

Egyedül szerintem elég lélekromboló télen havat lapátolni, nyáron járdást söprögetni, füvet, sövényt nyírni, ősszel levelet szedni és akkor ezek csak a menetrendszerű megszokott műveletek. Fiatal, egyedülálló nőként inkább másra kéne koncentrálni, társaságba menni, jól érezni magát, hátha rátalál a szerelem.

A vételár és fenntartási költségek különbségéről nem is beszélve. Sokan mennének házba, ha megtehetnék... :)

2018. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

egyébként még csak 28 vagyok, de független és kb 5 év múlva mindenképp elszeretnék költözni itthonról, ezért kérdeztem..

köszönöm az eddigi válaszokat!!

2018. febr. 20. 16:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Lakást csak akkor ajánlom, ha nagyon keveset akarsz otthon tartózkodni, amúgy a családi ház élhetőbb, előbb-utóbb meg úgyis belejössz a munkálatokba.
2018. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
94%

#11

"Nem gondolom 30 évesen egyedül akarja az életét leélni .

Mert gyorsan bővülhet a létszám ."


Én meg nem gondolom, hogy egyedülálló nőként neki kell megteremtenie a későbbi férj és család számára az otthont.

Majd ha lesz mellette egy társ, akkor ráérnek KÖZÖSEN lépni egy közös otthon irányába, amelyik majd mindkettőjüknek megfelel.

2018. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!