Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Panellakás vásárlás?

Panellakás vásárlás?

Figyelt kérdés

Van benne olyasfajta kockázat, hogy most megveszem, később (max. 5 év) nem fogom tudni eladni jobb áron, csak töredékéért?

Szegeden lévő panellakások érdekelnek!



2018. febr. 27. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kockázat mindenben benne van .
2018. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van benne.
2018. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ingatlanárak olyanok mint a fogyókúra. Van hogy lemegy belőle egy kicsi, de általában mindig több jön vissza, csak ki kell várni.

Szeged szvsz. még elég jó környék, nem várható 10-15 éven belül olyan elnéptelenedés, hogy leessen 0-ra a kereslet. Megeshet, hogy 5 év múlva épp hullámvölgyben lesz az ár, de később aztán korrigálódik. Kockázatmentes befektetés meg nincs - ha összedől, semmit sem fog érni.

2018. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Panellel kapcsolatban nem lehet tippelni, hogy mi lesz 5 év múlva.

Sokan azt sem gondolták volna, (én sem) hogy így felmegy az áruk, mivel a "kihordási idejük" már zömének lejárt (50év)

2018. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Mindenkinek igaza van. De egy 80-as években épült panellakás, még sokáig áll, sőt repedezni sem fog.

Én arra tippelnék, hogy semmiképp nem fog lefelé menni az ára, hacsak nem jön be megint egy világválság.

A panelok ára rohamosan megnőtt, szerintem nem csak Szegeden. Ha szép a konyhabútor, a fürdőszoba szépen fel lett újítva, plusz még panelprogramos is és 1.,2. vagy 3.-on van rettenetesen gyorsan elkel. Egy ingatlanos nekem 1 hetet mondott.

2018. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!