Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kérdésem a következő! Ki...

Kérdésem a következő! Ki melyik bankot ajánlja? PL:Otp K&h stb.

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés,milyen megfontolásból,szándékból .

Pénzt berakni kamatra,egyiket sem .

2018. márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha kormánypárti vagy, akkor azt támogasd amiben pénztáros Lőrincnek van érdekeltsége. Egyébként meg mindegyik egy-egy kis vonatkozásban lehet előnyös, de másban meg hátrányos. A Raiffeisennél van ingyenes számlavezetés, de drága az átutalás. Az OTP-nél olcsóbb az átutalás, de van számlavezetési díj.
2018. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes fel menni az oldalukra és elolvasni hogy melyik csomag és melyik bank mit ad.
2018. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az interneten találsz olyan oldalt amelyik a legtöbb bank szolgáltatását összehasonlítja. Csak meg kell keresni.

Én persze soha nem találtam a saját banki csomagomat az összehasonlításban.

Csak javaslom, hogy érdemes a net-es számlacsomagok közt böngészni, hísz egyre kevesebb lehetőség lesz a bankfiókban intézkedni. A net-es csomagok amúgy is olcsóbbak, a sima lakossági folyószámlánál.

2018. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én pont most végeztem egy kis kutatast az ügyben és lakossagira általános felhasználásra az otp anlrgolcsobb(nem szeretem őket de ez van...)
2018. márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!