Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Szolnoki Y ház (Jubileumi...

A Szolnoki Y ház (Jubileumi tér 6) téglából épült vagy csúsztatott zsalus?

Figyelt kérdés
Egy helyen téglának hirdetik de kételkedem.

2018. márc. 4. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az alagútzsalus.
2018. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez lett volna a következő.
2018. márc. 4. 11:13
 3/7 anonim válasza:
Igen az.
2018. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint melyik?
2018. márc. 22. 20:10
 5/7 anonim válasza:
Egyik sem. Ma találtam egy képet 1975-ből amikor már áll a 24emeletesnek hívott egyébként 22 lakószint +1ami a TIT csillagvizsgáló. Azon a képen a háttérben építik az Y házat. Állnak a vasbeton tartószerkezetek de még hiányoznak a tégla kitöltő falak. Szerintem éppen úgy épült mint a Bajcsynal a 9 emeletes házak. Vb tartószerkezet tégla kitöltő falazat.
2020. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Linkelned ezt a képet!?

Köszi!

2020. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Most egy kicsit én is elbizonytalanodtam, de már tudom a helyes választ egy kedves ismerőstől aki anno 1974-1975-ben részt vett az építkezésben.

Előregyártott vasbeton tartószerkezet, előregyártott körüreges födémpallók az erkélyek és a függőfolyosó monolit vasbeton szerkezet. A VB tartószerkezet tégla kitöltő falazattal készült.


[link]


üdv. Joe

2020. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!