Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hajdúszoboszló 2 szobás lakás...

Hajdúszoboszló 2 szobás lakás hosszútávra kiadható? Kinek? Milyen áron? A városházánál Forrás üzletháznál van és jó állapotú emeleti.

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnézed a szoboszlói albérlethirdetéseket (valahol csak van), és ahhoz hasonlítod az árakat. Erősen úgy látom, hogy az üdülőket adják ki szezonon kívül "hosszabb távra" kb. télre, ha tudják. Múltkor itt keresett valaki albérletet Szoboszlón, azt sem tudtuk, hol hirdetik, jófogáson akkor épp nem volt. Lakást én ott biztos nem vennék ki, csak házat. (A közelben vagyok amúgy, ismerem). Jófogáson máris rákereshetsz van fent kiadó ház hirdetés. Abból azért majd vonjál le jó sokat. Meg ha megnézed a debreceni lakásbérlet árakat, attól szerintem kevesebb. Csak dolgozóknak lehet amúgy, gondolom, esetleg fiatal pár lehet, aki még nem tud magának sajátot venni, de ott akar maradni Szoboszlón.
2018. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tatagami válasza:
Általában üdültetésre adják ki amit csak lehet, így bármikor lehet találni albérlőt mert kevés albérlet található. Hirdesd személyesen neten ez általában ingyenes vagy menj be ingatlanközvetítőhöz ez viszont pénzbe kerül, de csak akkor kell fizetni ha találnak bérlőt, az ingatlanközvetítőnek annyi előnye van, hogy általában van vele együtt dolgozó ügyvéd, így azt sem kell keresni ha nincs saját ügyvéded az albérleti szerződéshez.
2018. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!